1 2 3 4 5 6 7 8

öcalan'ın ibb seçimleri için açıklama yapması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kimlerin pkk ile işbirliği içinde olduğunu apaçık gördüğümüz olay.

  türk siyasi tarihine utanç vesikası olarak geçecek, koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin teröristlerden medet umduğunu gösteren alçak ve hain bir planın parçasıdır.

  istanbul büyükşehir belediyesindeki rantları kesilmesin diye, yağma ve talanlara devam edebilsinler diye, dini ve milliyetçiliği öne çıkarıp beka beka diye ağlarken son duraklarının imralı adası olduğunu gördüğümüz bir siyasi zihniyetin çaresizliğini ortaya koyar aynı zamanda.

  bildiğiniz gibi hdp eski eş genel başkanı selahattin demirtaş ibb seçimleri için demokratik güçleri destekleyeceklerini, akp'nin yağma düzenine son vermek için tüm seçmenlerinin 23 haziranda sandığa gidip oy kullanmalarını istemişti.

  kendi adayları olan binali'nin seçilemeyeceğini hem gidişattan, hem de anket sonuçlarından "nihayet" anlayan akp ise acımasızca yalan ve iftira kampanyası başlatmış, ağıza alınmayacak ithamlarla chp'li imamoğlu'nu itibarsızlaştırmaya, halkın gözünde küçük düşürmeye çalışmışlardı. bunun için de ona pkk işbirlikçisi, terörist, dhkp-c militanlarını işe alacak gibi birbirinden tutarsız ve uydurma haberle saldırmışlardı.

  bu sayede güya halkın milliyetçi duygularını kabartacak, onları, kendi çapsız ve enerjisiz adayları binali'ye, dolayısıyla yağmacılara teslim edeceklerdi. dertleri hizmet etmek değil, ceplerini doldurmak, saltanatlarını sürdürmek olduğu için ibb'yi tam gaz sömürmeye devam edeceklerdi. bunun için ne gerekiyorsa yapacak tıynette olduklarını biz biliyorduk da, onlara oy verenler, sempati duyanlar maalesef ya bilmiyor ya da anlamak istemiyorlardı.

  ama bu son öcalan vakası ile artık anlamışlardır diye düşünüyorum.

  çünkü öcalan, skandal bir olayla, ali kemal özcan adında ne idiğü belirsiz bir pkk'lı ile görüştürülerek ibb seçimleri için görüşleri kamuoyu ile paylaşıldı.

  peki ne demiş teröristbaşı?

  kürtler seçimlerde tarafsız kalsınlar, yani oy kullanmasınlar demiş. demirtaş'ın çağrısını boşa düşürmek için şu kepazeliğe gerek var mıydı sizce? koskoca türkiye cumhuriyeti devletinin düşürüldüğü bu durum, sizin vicdanlarınızı sızlatmadı mı? talan ve yağma düzeni sürsün diye, bu kadar alçalmaya, bir pkk'lıyı bir pkk'lı ile görüştürmeye, kısacası pkk'ya muhtaç duruma düşmeye, onlardan medet ummaya gerek var mıydı?

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)(Bkz: ali kemal özcan)
 2.  
  (Bkz: bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü)
 3. Oy için yapılan saçmalık. Ben artık şaşırma duygusunu unuttum. Hiçbir şey beni şaşırtmıyor hatta sınırların zorlanması bana daha ileriyi düşündürtüyor. Acaba son nokta ne olabilir diye düşünüyorum. Bu benim için bir oyun olmuş durumda.

   
 4. terörist apo nun akp yi kucaga oturtmasi

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.