1 2 3 4 5 6 7 8

ali kemal özcan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. imralı'ya gidip öcalan'la görüşen ve teröristbaşının ibb seçimleri için kürtler seçimde tarafsız kalmalı dediğini iddia eden pkk'lı.

  bir oğlu pkk'nın avrupa temsilcisi, diğeri amerika temsilcisi bir diğer oğlu pkk üyeliğinden hapiste olan, gırtlağına kadar pkklı ve dolayısıyla apocu bir herif.

  imdiiiiii,

  soru 1: öcalan'ın avukatları veya ailesi dururken bu herif ne sıfatla imralı'ya görüşmeye gidebiliyor?

  soru 2: imralı'ya gidip görüşmek için izni kimden aldı?

  soru 3: imralı'ya gitti mi yoksa gönderildi mi? oraya gideceğini/gitiğini bilenler, bunu bir gün önceden haber verenler kimlerdi?

  soru 4: bu herifin görev yaptığı tunceli üniversitesinde öğrencilerine "barış sürecini ben başlattım dediğini biliyor musunuz?

  soru 5: bu herifin 16 nisan 2017 anayasa referandumunda "evet" oyu için çalışmalar yaptığını biliyor musunuz?

  soru 6: beka beka diye memleketi gerip, güyya kıçıkırık bir belediye seçimi diyerek küçümsedikleri bir seçim için taaa pkk liderinden yani terörist başından ve onun örgütünden medet umanların kim olduğunu gördünüz, anladınız mı? kimin pkk ile ilişkisi varmış bildiniz mi?

  soru 7: bu da güyya sözümona ülkücü, milliyetçi, mukaddesatçı geçinen tiplere gelsin. "ipin yoksa al sana ip, daha ne duruyorsun assana" diye meydanlarda urgan fırlatan bahçeli şimdi ne yapıyor? köpekleri, iyi partilileri döverken, onların reisleri buna alkış tutup isim listesi yayınlayarak daha da çok adam döveceklerini açık açık söylerken, o ne yapıyor sahi, ne düşünüyor???

  haydi ak troller, akp ve reis sevdalıları, cevaplayın. istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.

   
  (Bkz: öcalan'ın mesajı acilen yayınlansın)
 2. terörist başını yerli ve milli ilan eden şahıstır

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.