1 2 3 4 5 6 7 8

misafir çocuğunun başına kolonya dökülmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çocuğu itibarsızlaştırmadır. Yani sen istesen de istemesen de kolonyayi biz sana dökeriz demek ve çocuğun seçim hakkını elden almaktır.

   
 2. aynısının bir kaç sene sonra asla yapılamayacağı harekettir. bir de acaba o yavrucağın eline döküp onu da diğer misafirlerin denginde muamele etmek hiç denenmiş midir acaba? diye düşündüren meseledir.

   
 3. hiç misafirlikte kafama dökülmeyen kolonyadır ve bu ne biçim adettir diye şaşırdığım durumdur.çocuğun bitli olduğunu düşünüp dezenfekte etmeyemi çalışılıyordur acaba ev sahibi, nasıl bir ev sahibi şeklidir bu merak ettim doğrusu...

   
 4. Hiç -başıma-gelmeyendir. Ama ne tuhaf birşeydir, nasıl bir iradeyi yok saymaktır. Kolonyayı dökenin diğer elinde çakmak olmalı , psikopattan herşey beklenir cünkü.

   
 5. Bayramlarda eskiden olan bir hareketti doğru. Ama şimdiki neslin çocuğuna kolonya getirsen, aile der ki - yok içindeki alkol oranı, yok içeriğinde şu şu bu var biz çocuğumuza kullanmıyoruz- şeklinde tepkileri alacakları için kimsenin yapamayacağıdır.

   
 6. sevgi göstergesi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam