1 2 3 4 5 6 7 8

Minefesto

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sallama çayla sahur yapan, tek çorbayla iftarı bitiren, gösterişsiz namaz kılan, kimseye sezdirmeden fakir doyuran bir fani.

  .

  Geçenlerde Camide namazı bitince, diğer namaz kılan insanları izliyormuş. Başı öne eğiklerin dudağındaki hafif kıpırtıda derin mahçupluklar okuyormuş. Belki de kendi başımın günebakan gibi eğikliğinden mahcubiyetler okumaya çalışıyorum dedi ama yine de güne bakıyoruz hepimiz dedi, kedisine tatlı tatlı bakarak.

   
 2. Samimî,içten ,tertemiz kalbi olan ,titiz,tertipli,merhametli ,çalışkan sevdiğim yazar

   
 3. Ya bu uye sitenin herhalde en disiplibtertipli duzenli uyesidir... Bi insan her gun mu yapilacaklar listesi hazirlar... yok sabah kalkilacak, yok el yiz yikqnip kahvalti hazirlanacak, yok su evraklar imzalanip kaldirilcak... Kalem kagit olmayip liste hazirlayamazsa bu uyenin gunu tam bir kaosa donusur heralde...Haa bir de işe taksiyle gitme luksunu gosteren ender memur kesiminden...Sabahlari tıklım tıklım belediye otobusinde iletileri okurken bu uyenin taksiyle işe giden iletisini gorduğumde hastestimden çatır çatır catlıyorum resmen...

   
 4. Kendine özgü kriterleri ve hassasiyetleri olan yazar.

  Kimine göre bu durum aşırı kontrolcü gibi görünse de yaşadığımız çağın keşmekeşliğinden kendini korumak isteyen nadide insanların bir nevi kalkanı.

  Bu arada zamanın kıymetini bilen, kendi işini kendi yapan, çalışkanlığıyla göz dolduran biri.

  Meyve veren ağaç taşlanır, devam et ;)

   
 5. cennetten düşen ilk hayırlı evlat tanesi diyebiliriz. ağzıyla kuş tutsa insanlara yaranamaz yine de sesini çıkarmayan birisidir.

   
 6. karadır şu bahtı kara. bir türlü yüzü gülmeyendir.

   
 7. her sabah uyandık madem yaşayacağız mecbur diye güne başlayan üyedir

   
 8. ne kadar minnoş ne kadar da sevimli bir üye nonişşş

   
 9. Onun iletilerini okuduğumda hayatını,yaşadıklarını merak ettiğim ve kedisi ne yapıyor acaba diye zaman zaman gülümsediğim üye.

   
 10. Yani yaşadıklarını derken yaptıklarını kastetmiyorum.=) Buraya çoğu zaman kendisi gün içinde yazıyor zaten yaptıklarını.Ama bir şeyler var onda,ruhunda,anlatmadığı,anlatamadığı,dayanamadığı...

  Onun iletilerine pek yazmasam da bunu hissedebiliyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.