1 2 3 4 5 6 7 8

Milliyetçi,Atatürkçü ve Cumhuriyetçi bir parti kurulması gerekli

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Öncelikle şunu söylemeliyim ki gerçek milliyetçi insan zaten Atatürkçü olur. Fakat sağ sol ayrımı yapmadan, hem milliyetçi kesmi, hem atatürkçü,cumhuriyetçi kesimi hem de dini kaygılar olmadan sadece vatanını severek oy veren kitleyi merkezde birleştirmeye yönelik bir parti kurulmasının şart olması durumudur.

  Ülkemizin yapısı itibariyle herhangi bir sol kökenli partinin iktidar olma ihtimali pek mümkün gözükmüyor. sağ kesimde de kimisi milliyetçilik kimisi ise dini düşünceleri sebebiyle o tarafa yönelmiş durumda ve uzunca süredir de bu düşünce egemen olan düşünce.

  bundan sonrası için tabi işin içine artık suriyelileri de katmamız gerekecek. umarım onlarla ittifak muhabbetleri zaman içinde gerçek olmaz. böyle olasılıklar bile insanın canını sıkmaya yetiyor.

  sözün özü ne chp ne iyi parti ne de başka bir parti muhalif kesimi tam olarak birleştiremiyor benim düşüncem. kimisi oy veriyor ama zorunluluktan veriyor, ama aklına yatmayan da ya boş oy atıyor ya da hiç kullanmıyor.

   
 2. Tüm partiler kapatılsın

  Tum politikacılar öldürülsun

  Halklar kendi arasında anlasir

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam