1 2 3 4 5 6 7 8

mesut Yılmaz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Anavatan Partisi kurucu üyelerinden olan Anavatan Partisi Genel Başkanlığı da yapmış olan çeşitli bakanlik görevleri ve Başbakalik ta yapmis olan Rizeli eski siyasetçidir.

   
 2. Hafızalarda daha çok yolsuzluk iddiaları ve budapeştede yediği yumrukla kalmış eski bir siyasetçidir.

   
 3. macaristanda kumar oynarken yumruk yediği görüntü ile hafızalara kazınmış siyasetçi,türkmenistan 75 dolara gaz almayıp ruslardan 145 dolara gaz alan ,14 milyar metreküp alacaz deyip ,4.7 milyar metreküp aldığımız halde tıkır tıkır parasını vermemesine sebep olan hain.

   
 4. Eskiden türkiye şöyle über bir devletti, böyle özgürdü herşey bu akp diye bozuk plağa saran kronik muhaliflere ders niteliğinde bir eski başbakan.

  Ülkeyi ahtapot gibi sarmış bir çete ve liderine ufaktan bir laf söylemenin bedelini kırık burnuyla ödemiş başbakan.

  Bir de bunu yapan eleman, gururla televizyona filan çıkıp anlatıyordu. Ne mi oldu, koskoca bir başbakan şikayetçi bile olamadi.

  Anlayana ak partinin neden 14 yıldır iktidar olduğunun da eski kafa siyasetçilerin neden tedavülden kalktiginin da en güzel sembolü.

  Siz akp diye sayiklamaya devam edin.

   
 5. fenerbahceli taraftarların pek (!) bir sevdiği eski başbakan.

   
 6. Acemi hirsiz.

  Kendisinden sonrakiler önemli dersler cikardi ondan

   
 7. gazeteci emin pazarcı'nın deyimiyle eski yalancı başbakan.çünkü mahkemede bize genelkurmaydan baskı gelmedi dedi,ama bana nenehatun caddesindeki konutunda asker erbakanı istemiyor diye açıklama yapmıştı diyor.

   
 8. eski kamu işçileri sever ama yüzde 400 zam yaptığı söylenilen eski başbakan. İyi kötü bu ülkede Başbakanlık yaptı . Bize düşen dua.

   
 9. o kadar secim oldu birinci gelemedi ama nedense hep başbakan olabilir kişi.

   
 10. bir solcu gazetecini beyin ölümü olduğu söylenilen kişi.

  Yılmaz?ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

  "Tüm sevenlerine ve kamuoyuna duyuru:

  Eski Başbakanımız Sn.Mesut Yılmaz mayıs ayında geçirdiği ameliyatın ardından tedavisinin kontrolü için "Florance Nightingale'' hastanesine gitmiştir. Hastanede gerekli işlemlerin ardından doktorların tedaviye evinde devam edilmesinin uygun görmelerinin ardından şu anda evinde istirahata çekilmiş olup; tedavisine devam etmektedir. Durumu zaman geçtikçe iyiye gitmektedir. Ziyaretçi kabul görmemesi uygun görülmüştür. Tüm sevenleri ve hemşehrilerinden, bol bol dua etmelerini bekliyoruz. Saygılarımızla..." Allah acil şifalar versin

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.