1 2 3 4 5 6 7 8

memurlar.netten mesaj almak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. korku ve endişe içinde karşılanandır. acaba yine ne hatam oldu sorularına gark edendir.

  genellikle sözlük içi yorumlar ve başlıklar için gelen bu mesajlar hiç de hayra alamet değildir.

   
 2. sözlük kurallarında acaba bir değişmemi oldu veya yazdığım entryler yada açtığım konu başlığında bir sıkıntımı var acaba diye insanda merak ve heyecan uyandırarak biran önce açıp içine bakma arzusu uyandıran mesajdır.

   
 3. sözlük yazarlarının fazla mesaj kutusunda görmek istemediği, genelde kötü haberler getiren, entrymizi beğenmediğini ve olmamış tekrar dene anlamında çok soğuk bir şekilde karşımıza çıkan mesaj türü.

   
 4. mutlak haklı yazar için vız gelip, tırıs gitme "durumudur". bana çok vız gelmiştir ve tırıs gitmiştir; yolu açık olsundur.

   
 5. bayram değil seyran değil memurlar net bana neden mesaj atıyor diye düşündüren mesajdır. özel günlerin dışında muhtemeldir ki, ya forumda yazışma cezası, ya sözlükte hatalı entry için girdinin silinmesinin bilgi düşülmesi amacıyla gönderilen mesajlardır.

   
 6. doğum günleri, bayram kutlama mesajları ve bunun yanısıra uyarı mesajı, ceza mesajları da olan genel mesaj atma programı, otomatiktir ama ucunda bir tıkla insan vardır.

   
 7. kural ihlali veya uygunsuz mesaj,ileti gibi gönderilerde, üyeleri uyarmak için yöneticilerin gönderdiği uyarı mesajıdır.

   
  (Bkz: Editör)(Bkz: idal)(Bkz: moderatör)
 8. helecan fırtınasıdır. ve tabi ki, yine, yeniden o:

   
  (Bkz: idal)
 9. ancak konu/entry silindiği takdirde başımıza gelen olay.

   
 10. Yandaş yaftası yemek ile aynı durum

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.