Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

memurlar.net sözlük 1.nesil yazarlar

paylaş araştır

1. sözlük açıldığı aydan beri (yaklaşık 6 ay) sözlüğe mütemadiyen yazan; yaralı-bir-öykü, Mrs Bahar, sim.ya, @kıvılcım, science63, tutun kolonyasi, fatmahemş, kufu79 gibi yazarlardır..

2. diğer sözlüklerde var olan sabırsızlıkla ve ısrarla memurlar nette de görmeyi beklediğim uygulamadır.

sözlüğün açılmasıyla yazmaya başlayan, ilk yazarlardır.

puanlama yerine bu sistem oluşturulsun da herkes neslini(haddini) bilsin arkadaşım dediğimdir.

pek tabi ki bu sıralama uzar gider...süre bakımından henüz 2.nesile geçmek mümkün değildir zannımca.

3. 2015 sene sonuna kadar sayının artarak devam edeceğini düşündüğüm, ancak memurlar.net in bu birinci nesil için sosyal bir ekinlik düşünmesinin de gerektiği anımsanan konudur..

4. benim ismim neden ilk sırada yazılmamış yaa!dediğim (elbette ki şaka,şaka evet)bizler memurlar net sözlüğün atalarımı olduk yani diye gururlandığım,ilerde bizden sonraki nesillere faideli olmayı dilediğim konu.

5. 1. nesilken çaylaklığa düşme cezası alabilitesi olanlardır.

6. #15bc'de kayıtlı entryde sayılan yazarlardan yarıya yarıya fire verildiğini düşündüğüm yazarlar.

7. sözlüğün adem ve havvaları... biz kaçıncı nesiliz acaba?

8. ismimin geçmediğini öğrendiğim ve esefle karşıladığım başlık. - gülücük elbette - ;)

9. #15bi'e istinaden biri!? dışında diğerlerini hemen hemen hiç görmediğimiz isimler.

ve tabii ki doğruya doğru için #15bj

10. birçoğu buralara artık uğramayan yazarlardır. keşke gelseler de eski ortam yeniden canlansa.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.