1 2 3 4 5 6 7 8

kutu biranın 10 tl olması

paylaş araştır şikayetçiyim

1. spoiler

rakı ve biraya gelen zamlardan sonra gerçekleşen fiyatlandırmadır. 100 lük rakı 195 tl, 35 lik rakı ise 72 tl olmuş.

2. diyanet personeline yetişmeyen maaşlar için bulunan bir çaredir.

yarasın imamlara, hoşuma gidiyor şaka maka benim sayemde para kazanmaları

3. ben hep 50 liralık içtiğim için, yok yaw o başkaydı.. şaka maka ilgilenmediğim fiyatlardır.

4. bira içenleri yakından ilgilendiren zam. içmeyenler için ise çok fazla bir şey ifade etmiyor. lakin diğer ürünlere gelen zamlar, daha çok ilgilendiriyor beni. yılbaşı gelmeden zamları üçer beşer aldık ve yıl bitti zamlar sıfırdan başa sardı. sonumuz hayrola..

5. Zaten istediğimizi birayı bile içemiyorken, üstüne 2-3 lira fazlasına alıyorken daha da fiyatı artan alkollü içecek.

6. İmama ödenecek enflasyon farkinin kaynagı olan zamdır. İcmesek tüm imamlar, müftüler aç.

Bir inek kadar ülkeye katkısı olmayan imamların evine ekmek götürmesi benim gibilerin icki icmesine bağlı.

Sonra gercek islam bu deeeeeeel.

İcki kumar olmasa alayınız aclıktan geberirsiniz.

7. Zıkkımlanacaklar düşünsün dediğim başlıktır.

8. insanları zorla rakıya vodkaya yönelten fiyat artışıdır

iki kişi 5 er bira alsa yüz lira eder, bunun yerine rakı veya vodka içiyor millet

zorla alkolik yapacaklar vatandaşı

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam