1 2 3 4 5 6 7 8

kulağa su kaçması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. suyun basıncından dolayı sahip olduğumuz kulak deliklerinden içeri suyun girmesi durumudur. kafanın içinden su şişesi gibi ses gelir. etraftan gelen sesler boğuklaşır. kafada rahatsız edici bir hissiyat yaratır. kulağa serçe parmağı sokarak ve karıştırarak aynı anda kafayı eğerek suyu kaynağından çıkarmaya çalışılır. en gıcık kaptığım ise sudan çıkar çıkmaz tek ayak üstünde leylek gibi zıplayan insan türüdür. spartadaki kuyu sahnesi gibi tekme atarak suya geri gönderme isteği oluşturur bende. çıkmıyorsa çıkmıyor işte. git şezlonguna uzan kafanı da yan çevir bir süre sonra kendi kendine çıkacak işte. yada havluyu kulağına sok titreştir. zıplamanın alemi ne koca göbeğinle. -gülümseme-

   
 2. denizde yüzerken yada banyo yaparken başa gelebilecek durumdur. kulakta baloncuklar oluyormuş hissi ve garip garip seslerle seyredendir. hafif duyma sıkıntısı çektirdiği de olur.

   
 3. banyoda ya da denizde insanın başına gelebilen sıkıcı durumlardan biridir. kulaktan değişik sesler gelir ve kişi hemen kulağından suyu çıkarmaya çalışır. başını yan tarafa çevirerek suyun kendiliğinden çıkmasını ya da havlu ile su temizlenmeye çalışılır. su çıkarma konusunda kişilerin dikkat etmesi gerekiyor, sürekli su kaçması gerçekleşirse zamanla kulak zarına zarar vererek, duyma yetisinin eksilmesine sebep olabilir.

   
 4. işitme duyusunu engelleyen durum. her iki kulağa da kaçtıysa dünya ile sesli iletişim kısıtlanır.

  yüzde elli gibi duymuyorum an itibariyle, sadece mesajla anlaşabiliyorum.

  taşucu deniz suyu baş aktörümüzdür.

   
 5. konunun kulağına su kaçırmak deyimi ile ilgisi var mı bilemedim

   
 6. onu bunu bilmemde insanları son raddeye getiren eşeğin kulağına suyu kaçırdın boyutuna ulaşacak tahammül sınırlarını zorlayacak durumlardan uzak durun..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam