1 2 3 4 5 6 7 8

kız bebeklerin tatlılığı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bebeklerin hepsi elbette çok tatlıdır ancak fiziki görünüşleri dışında bir de sırnaşık tavırları, bıcır bıcır konuşmalarıyla kız bebeklerin kendilerini zorla sevdirmeleri durumudur..

   
 2. daha cana yakın tavırları,şirin giysileri,saçları tokaları ve hatta sevimli çorapları nedeniyle kız bebeklerin erkek bebeklere göre daha şirin görünmeleridir.belkide daha çok pembe gibi sıcak renklerle donatıldıkları için renklerin insan psikolojisindeki etkisi yüzünden daha tatlı görünürler.

   
 3. genellikle kendilerine erkek çocuklarından daha şirin ve daha renkli giysiler yapıldığından dolayı insanlarda oluşan algıdır. oysa giysilerini çıkardığımızda erkek çocuklar da kız çocuklar da aynı sevimliliktedir. şirin ve farklı giysiler giymiş erkek çocukları da çoğu zaman kız çocuklarının aldığı tepkiyi alır.

   
 4. hem görsel hem de hareketleriyle daha albenili olan kız çocuklarının daha tatlı bulunması durumu.pembe kıyafetler, kurdelalı tokalar,ponponlu ayakkabılar derken bir adım öne geçtikleri kesin.ama erkek çocuklarının tadının da balla yarıştığını unutmayalım.

   
 5. sevimli tavırları sebebiyle ortaya çıkan sevimlilik. ya da kız bebekleri daha fazla sevmemden kaynaklanıyor da olabilir bu sevimlilik. bir de kız bebekleri süslemek daha kolay ve bu sayede albenileri de artıyor. erkek bebeklere fazla bir şey takılamıyor. en fazla papyon takılıyor, o halleri de güzel ama kız bebekler başka.

   
 6. pembiş elbiseleri kurdeleli tokalı halleriyle kaçınılmaz olan halleri

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.