1 2 3 4 5 6 7 8

kıvılcım nickli yazar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen fakat yeniden aramızda olan yazardır.

  Hoşgelmiş.

   
  (Bkz: özlenen yazar)
 2. sözlüğe tekrar bir kıvılcım çakan ve aslı @kıvılcım nickli olan yazardır.

  eski yazarlardan ancak uzun süre göremediğimiz kaliteli isimlerdendir. sözlüğün gelişmesi için gecesini gündüzüne katan değerli bir isimce tekrardan kalemini konuşturması için davet edildiğini düşünüyorum.

  yine özellikle deyimlerle ilgili bol bol eğlenceli başlıklar açsın, kaliteli entryler girsin burayı hareketlendirsin diyelim.

  hoş gelmiş.

   
 3. Asıl nicki @kıvılcım olmasına rağmen o işaret ile başlık açılamayacağını uzun denemeler sonucu öğrenmiş bulunmam neticesinde bu şekilde açılmış olan başlığın öznesidir.

  Kelime ve kavramlara olan tutkusu ile akıllarda yer eden özgün ve özgür bir yazardır. Kaliteli ve nitelikli paylaşımlarını beklediğimizdir.

   
 4. bir süre seyirci kalmayı tercih etmiş olan,hiç beklemediği güzelliklerle yine yeniden sözlüğe dahil olmuş olan ve başlık için teşekkürler eden kişidir, kendisini iyi tanırım.muzip gülücük.

  dipnot:böyle başlıklara entry girmek sahiden zormuş

   
 5. ziyadesiyle hoş bulmuş,sanki eve dönmüş gibi olmuş (naçizane)yazarcıktır.birbirinden değerli yazarları saygıyla selamlar.mahçup mahçup gülümseyerekten.

   
 6. çok yakından bildiğim yazardır.kendime müstehzi gülücük.

   
 7. çaylaklığa ''terfi''etmiş yazardır.göz kırpan gülücüklerle.biraz dinlenmesinde yarar vardır.

   
 8. Bir süredir sözlükte göremediğim ve görünce gülümsediğim entry ve konuları takip edilmeye değer sözlük yazarımız. "tebessüm"

   
 9. bir kişinin, yazarın, şahısın neyi beğenmediğini anlamadan beğenmedim butonunu kullandığını söyleyerek, bir kişinin, yazarın, şahısın neyi beğenmediğini anlamadığını anlayan yazar.

   
  (Bkz: Beğenmedim butonunun suistimal edilmesi)
 10. Sözlüğün kalitesini tek başına yukarıya taşıyabilecek kadar yetkin bir yazar. Tabi kivilcim eski niki bu arada.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.