1 2 3 4 5 6 7 8

kır saç

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. belli bir yaştan sonra saçların kendi rengini kaybederek beyazlaşması. kadınlar saçlarını boyatarak beyazların görünmesini engeller, erkeklerse daha doğal haline bırakarak, aslında güzel bir görüntü de oluştururlar. sonuçta doğallık herşeye bedeldir.

   
 2. ağarmış saç demektir,yaşandığını ve yaş alındığını gösterir,güzelliktir aslında saygı uyandırır.

   
 3. gençliğini kaybetmiş insanların saç renklerinin beyaza dönüştüğünde ortaya çıkan saç. pek çok kadını üzüp, renk renk boya kullanmalarına neden olurken, erkeklerin umursamadığı görülmektedir. tecbübenin, yaşanmış iyi-kötü yılların belirtisidir kır saç ve ölüme daha yakın durmanın.

   
 4. başımdaki kalan saç nüfusunun yarısı.

  saçların yarısı zaten yok olmuştu yıllar önce.

  saçlar sarıya yakın olunca aradaki kırlar belli olmuyor.

   
 5. artık boyatmıyorum, saçımda siyah ta kalmadı çok şükür, rahatım yahu

   
 6. sadece yaşlılığa bağlı olmadığını yaşayarak öğrendiğim ancak sadece de genetikle açıklanamayacak durum. Kimileri tarafından karizmatik olduğu, kimileri tarafından da saçların kesinlikle dökülmeyeceği iddia edilir. Bakalım zaman ne gösterecek :)

   
 7. Biz kadınların sevmediği ama erkeklere yakıştığını düşündüğüm saç.

   
 8. biri

  vayy çok havalı olmuş

  ya da

  ooo çok karizmatik görünüyor

  dese de

  hep beraber boyamalardan kurtulsak.

   
 9. Bizim sülalenin irsi güzelliği bana nasip olmamış:P fakat saçlarıma yağan kar taneleri 25 im de oluşmuştu:) o dönemler serpiştirilmiş gibi aralarda olduğundan karizmatik durduğu bilgelik bile kattığı çevrem tarafından söyleniyordu ..Ve evet her geçen gün karlar yağmaya devam etti kaçınılmaz sonn! kimyasalı saçıma boca etmek durumunda kaldım.iŞin yoksa belirli periyodlarda aynı işlemi tekrarla vallahi Pes etmek üzereyim.El birliğiyle kır saçı moda mı etsek ki iyi fikir bence hadi katılın bana;)

   
 10. karizmanın farklı versiyonudur.

  tabi herkese yakışmaz ama olsun güzeldir yaşlılık belirtisidir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam