1 2 3 4 5 6 7 8

kılıçdaroğlu'nun kayarak düşmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Adaletin ayağı kaydı. Ayakta duramayan lider!

  adalet yürüyüşü esnasında destek için gelen gurubun yanına giden kılıçdaroğlu'nun tepe aşağı inerken düşmesi vakasidir.

  akp' ye yeni troll malzemesi çıktı gibi.

   
 2. dağ, taş demeden yürüyüşe devam etmek istiyorum demektir.

   
 3. Tırmanarak çıktığı yerin doğa hali belli zaten! At mı gem vurasın, Başak mı biçesin, yangın mı söndüresin! İnerken ayağının altına muz kabuğumu kondu da kayıp düştü sanki! Islak toprağa bir "kaygan zemin" levhası kondurulmuş olsaydı kahramanlık gösterisi olsun diye sanıyorum çıkmazdı kendisi. Ay yıldızlı Türk bayrağımıza eliyle uzanıp tutarak oradaki grubun yanında olmak istemiş görüntünün temel hareketi böyle. Kim olursa olsun insanlar düşebilir de kayabilir de, önemli olan hemen kalkıp yoluna kaldığı yerden devam edebilmesidir. Altında birşey aramaya gerek yok ki.

   
 4. Attan düsmekten daha kötü olmayan eylem

   
 5. Allah ihanetin içine düşürmesin. İyiki kurtuluş savaşı döneminde yaşamamışlar. Yoksa nenelerimizin sırtında cepheye mermi taşıdığı yolu düşmana gazetecilik adı altında ihbar ederlerdi. MIT ı ihbar ettikleri gibi. Atatürk onları 25 yılla salmazdı yanlız.

   
 6. gıda yardımı taşıyan biri tırı ihbar etmek niye dert olmuş millete anlamadım. hayrola, gidin çok şeyiniz yetiyorsa başbakan yardımcıcı Türkeş'e deyin o ihbar işini. yemin ediyordu zira.

  neyse, insanlık hali olan durum. 70 yaşında biri günde 20 km yürüyor ki bunu çok daha önceden de yapabilirdi(16 nisan). saygı duyun.

   
 7. geçmiş olsun dileklerimize mazhar olan talihsiz olay

   
 8. Bu milletin ne kadar ferasetli olduğunun delili malum kendisi ana muhalefet partisinin genel başkanı yıllardır seçimlere girip ülkeyi yönetmeye talip ama yolda yürümeyi bile beceremiyor bunu iktidara getirip ülkeyi idare etmesini düşünmek saflık olur

   
 9. her insanın başına gelebilecek basit bir durum. olayı siyasete ya da başka yere taşımak pek doğru değil. hepimiz insanız en nihayetinde.

   
 10. Ayşe'nin, Ahmet'in ali'nin dusmesinden hicbir farki olmayan durum.

  ayagi takilan ya da kayan herkesin basina gelebilecek, özellik ve kisi ayirdetmeyen kaza.

  Yururken de dusursin attan da dusersin bisikletten de dusersin hatta yataktan bile dusersin. Herkesin basina gelebilecek basit bir düşme hadisesi iste.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam