1 2 3 4 5 6 7 8

Keyif kaçıran olaylar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çayı demliyorum oh miss

  Sonra tam bardağa çayımı koyacam demlik kısmından yere veya masaya çayın damlaması.

   
 2. Allah başka dert vermesin dedirten olaylardır.

  Kimisinin görmezden gelebileceği küçük kusurlar, aksilikler, kimisi için büyük sıkıntı olur. Yani Olayların keyif kaçırma katsayısı, kişiye göre değişkenlik gösterir.

  Misal kendim, ufak şeylere pek tatlı canımı sıkamam. Geçen yıl, Okulun önüne her zamanki gibi park ettiğim aracımın, bir gün çıkışta sağ tamponuna birinin sürttüğünü fark edip, kim vurduya gittiğini anladıktan sonra, her araca binerken, oraya baktığımda keyfim kaçar, kim yaptıysa diyip, içimden bir saydırırım, halbuki kendim yapsaydım hiç gam yemezdim. İşte böyle, dahilim dışında olan, kontrol edemediğim, gücümün yetmediği aksiliklere canım sıkılır.

   
 3. Bir eşyayı bıraktığım yerde bulamamak, işte bu beni üzer.

   
 4. İçeceğin yemekle aynı anda bitmemesi

   
 5. telefon ya da tv kumandasının yere düşmesi.

   
 6.  
  (Bkz: telefonun ıslanması)(Bkz: komşudan gelen gürültü)(Bkz: mobbing)(Bkz: hayattan zevk almamak)(Bkz: kilo almak)(Bkz: kaybetmek)(Bkz: düşmek)(Bkz: terlemek)(Bkz: üzerimize su sıçratan araba)(Bkz: sınıfta kalmak)(Bkz: ders çalışamamak)(Bkz: kilo alamamak)(Bkz: hastalanmak)(Bkz: kullanılmak)(Bkz: Araba arızası)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam