1 2 3 4 5 6 7 8

Kendisini sevmeyen insanların başka insanları sevmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. "Güvenilmez insan" diye tabir ettiğim insan tipidir. Kendini sevmeyen, başkasını sevemezdi...

   
 2. kendi yaşamını beğenmeyip başka insanların hayatına özenen insandır. kendisi içine kapanık veya asosyaldır. başka insanların hayata yönelik atak, cesur ve sosyal davranışlarını gizliden gizliye beğenir ama kendisini işe yaramaz olarak görür.

   
 3. sevmeye özünden başlamaktır

  kendisine vermediği bu hissi başkasına asla vermez kişi

   
 4. Kötü ve acınası bir durumdur. İşin kötüsü kimi severse sevsin ister dost ister aşk ; karşılıksız sevmeye ve verdiği değeri asla görmemeye mahkumdur.

  Siz kendinizi sevmezseniz kimse sizi sevmez.

  Siz kendinize ne kadar değer verirseniz, karşıya da bunu anlatmis olursunuz.

  Ben bu kadar degerliyim

  Yahut değilim.

  Olay bu

  Kendinden çok sevdiğin, evlat olsa mutlu edemez seni.

   
 5. şu an yaşadığım olaydır. belki de ben kusurluyumdur da ondan sevememiştir. belki çok yanlış bir zamanda gelmişimdir hayatına

   
 6. hep başkalarının hayatını yaşamış kişidir.gençken anne-babasının,evlendikten sonra eşinin,çocuğu olduktan sonra çocuklarının bu böyle gidiyor.kendini sevecek zaman bulamamıştır.hep fedakarlık yapan taraftır-bizim kadınlarımızın çoğu böyle değil midir?elbette erkeklerden de vardır böyleleri-ben,kendini sevmeyen insan olduğunu düşünmüyorum.illaki sever de kendini sevmeye vakit bulamamıştır. çünkü bencil değildir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam