1 2 3 4 5 6 7 8

kenan sofuoğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Hiç bir zaman yaşlanmıyacak olan kişi

   
 2. türk moto sporlarında yıllarca unutulmayacak bir isim. 2017 yılında çocuğunu kaybeden acılı bir baba.

   
 3. cumhurbaşkanının isteği üzerine yarışı bıraktığını açıklayan şampiyon.

   
 4. etrafındaki insanlar gençler sokakta motor yarışı yapmasınlar diye pist yaptıran adam..

   
 5. cumhurbaşkanının ricasıyla kariyerini sonlandıran ve 24 haziran seçimleri için sakaryadan 3.sıra milletvekili adayı olarak gösterilen eski motosikletçi.

   
 6. Adalet ve kalkınma partisinin Sakarya 3. Sıra milletvekili adayı büyük ihtimalle meclise girecektir. İlk gördüğümde şaşırdım ama sonra listelere baktım oda olsa olur dediğim zat-ı muhteremdir.

   
 7. sporu bırakıp siyasete atılan kişiler grubu arasında yerini şimdiden alan eski motosikletçi.

   
 8. saatte 400 km hız rekoru kıran motorsikletçidir

   
 9. çok sevidğim bir adam siyasete girmesini istemediğim ancak iktidarı alkışlamazsan tekerine piçak sokarız diye tehtit edilen ailesinin ve 7 ceddinin rahatını düşünmek zorunda kalan asil savaşçı.

   
 10. tayyibin emriyle spor hayatını sonlandırıp siyasete atılan şahıs. bu korku nedir arkadaş ya. ulan bizde o kadar kurşun yedik, ailemiz tehdit edildi, vurduk vurulduk kanımız döküldü, tehdit aldık halen alıyoruz ama kimsenin adamı olmadık yalakalardan da olmadık canımızı koyduk ortaya direndik teslim olmadık bu adamı iki tehdit ettiler hemen yelkenler suya indi böyle savaşçı olmaz bilader bu bildiğin namertliktir kimse kusura bakmasın. bir insanda karakter namus şeref haysiyet varsa yalaka olmaz savaşır korkmaz canını koyar ortaya ya ölür ya da kazanır bu kadar basit. unutmayın cesaret dünyada taklit edilemeyen tek şeydir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.