1 2 3 4 5 6 7 8

josef de souza

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 89 doğumlu brezilyalı orta saha oyuncusu.

  Dün gece itibariyle sao paulo kulübünün resmi twitter hesabından 8 m euro karşılığında fenerbahce ile anlaşıldığı açıklanmıştır.

  Öncelikle hayırlı olsun diyelim ama kapalı kutu bir adama bu kadar para vermek çok mantıksız gibi. Guarin dururken bu adama bu kadar para vermek ??

   
  (Bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
 2. iyi futbolcu porto dan sonra biraz düşüşe geçmiş olsa da iyi bir futbolcu.

   
 3. fenerbahçenin kadrosuna taktığı brezilyalı futbolcudur.

  şükrü saraçoğlunda gol attığında de souza dan sonra josef değilde alex diye bağırılması muhtemeldir.

   
 4. fenerbahçenin sao paulo dan 8 milyon euro karşılığında alınan mehmet topalın yarısı edemeyecek yedek beklemesi mümkün olan 3. souza dır

   
 5. box to box orta saha olarak oynayan, her maç az da olsa hücuma gidip fırsat yakalamaya çalışan brezilyalı oyuncu.

  dün akşamki uefa avrupa ligi maçında 2 gol atmıştır. evet 2 gol atmıştır. golleri o değil de atiba atsa dünyanın en iyi orta sahası ilan edilecek basın tarafından ses çıkarılmayan, ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak olan oyuncudur.

   
 6. lokomotiv moskova maçında ilk golünü gördüğüm ve goool diye bağırdığım oyuncu, sonra bi daha atmış ama bağırmadım ben

   
 7. dün akşam 2 gol atsa da 8 m Euro etmeyeceğini düşündüğüm orta saha.

  cristian'dan iyi değil.

   
 8. cristian kadar ofansif olmayan ancak cristian'dan kat be kat defansif olma ve işini asla hafife almama özellikleriyle dikkat çeken oyuncu.

  josef, topal veya ozan tarzındaki oyuncuların skora direkt etki edebilecek bir oyun ortaya koyması için bu oyuncuların kendi mevkilerinde oynaması, v.persie gibi etkili bir silahın rakip defansı oyalaması ve takım oyunu oynanması gerektiği kanısındayım. aksi takdirde koy o oyuncuyu oraya buraya sonra ver fernandao'ya her şeyi o yapsın gibi garabet bir oyun stilinde takım olarak değil bireysel özellikleri yüksek olan ve gününde olan oyuncular vasıtasıyla maç alırsın. yani tek forvetli oyun sisteminde bu tarz oyuncular kapasitesini zorlayamaz. yalnız halen 8 milyon euro etmeyeceği konusunda hemfikirim. gönül ister ki bir marco aurelio olsun.

   
 9. Bu hafta Avrupa ligi maçındaki performansı ile UEFA tarafından haftanın kadrosuna seçilen oyuncu .

   
 10. vitor pereiranın ısrarla kendisine ilk 11 de yer verdiği brezilyalı orta saha oyuncusu. öyle aman aman bir özelliği de yok ve biz bu herife 8 milyon saydık. yazık gerçekten.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.