1 2 3 4 5 6 7 8

ismini yanlış söylediği muhabire konuşmayan kaymakam

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bugün istanbul büyükçekmecede eğitim uçağının düşmesinin ardından cnn türk muhabirinin canlı yayın yaparken büyükçekmece kaymakamının ismini yanlış söyleyince "ismimi de yanlış söylediniz zaten." diyerek muhabire cevap vermeyen kaymakamdır.

   
 2. doğru bir tepki.

  ismini bilmemek ne demek. insan soru soracağı, bilgi alacağı kişinin adını bilmeli. yanlışlıkla söylediyse olayından heyecanından karıştırdım demeliydi.

   
 3. insanı kamusal alanda temsil eden en önemli simgedir isim. bir insana mikrofon uzatmak için bulunuyorsan orda ismini bileceksin arkadaş...

   
 4. ben o videoyu izledim. Bence burada konu saptırılıyor. Yani kaymakam değil, kameraman işgüzarlık yapıyor. kamera az o yana kayıyor. Bence kaymakam şöyle demiştir.

  zaten ismimi de yanlış söylediniz. burası yüksek sesle.

  aaa dur la gitme iki dakika bir şey anlatacaktım, şşiitt kime diyorum ben ismail değilim zaten aloo dur hoop kameraa alooo. (içinden)

  ve kamera gider.

   
 5. muhabirin dalgınlıkla ismini yanlış söylediği ve kusura bakmayın diyerek özür de dilemesine rağmen kendisine kızarak konuşmayan kaymakamdır. insanlık hali herkes hata yapabilir.

   
 6. her devletlünün vereceği normal bir tepkidir. buradaki normal kesinlikle yaptığının normalliği değildir. devletlülere özel bir normalliktir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.