1 2 3 4 5 6 7 8

iş arkadaşının çok konuşması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. kişinin çalışma şevkini kıran, konsantrasyonunu etkileyen sinir bozucu davranıştır.hele buna eşlik eden misafir ya da diğer çalışanlar olunca insan sinirden ne yapacağını bilemiyor.

   
 2. sadece konuşmakla kalmayıp fıkralar anlata, kel alaka konulardan sohbet acaba ve sen sustukça da seni içine içine çekmeye çalışan, hatta ve hatta "burada gülecektik, sen neden katılmıyorsun" diyerek sana ne yapacağını söyleyen çok sevgili iş arkadaşımın yaptığı densiz davranıştır.

   
 3. fazla konuşmasını sevmeyen ya da kişinin işini yapmasına engel oluyorsa, insanı strese sokan, sinir eden hatta ağzına vurulasıca iş arkadaşının davranışıdır.

   
 4. insanda çalışma hissi bırakmayan, odada gürültünün kopmasına sebep olan ve işlerin aksamasına dahi sebep olan durumdur.

   
 5. arkana bakmadan kaçılması gereken ve insanın enerjisini sünger gibi çeken insan tiplemesi..

   
 6. başımı duvara vurup ağır ağır ölmeyi bana isteten durumdur, normalde çok konuşmaz ama ne zaman kimsenin sesini duymaya tahammülüm olmaz o zaman alır sazı eline, hem konuşur hem benim gülmem gereken yerde kendi güler ama susmayı hiç düşünmez

   
 7. bazen insanı çıldırtma noktasına gelse de yüzüne bir şey diyemediğimiz iş arkadaşıdır. hayır kendisi sussa telefonu susmuyor mübarek.

   
 8. özellikle izin dönüşünde evde alışılan sessizlik ya da istenen volümdeki sesten sonra alışması oldukça zor gelen bir durumdur.

  9/8'lik şarkı söyleyip oynayanı da var bunların o yüzden sanırım konuşanına şükür denmeli

  şuraya bir terlik çiziyorum ki bunu yaşayanlar alıp bu terlikle o arkadaşının ağzına vurabilsin.

   
 9. insanda çalışma şevki bırakmayan ve yeter artık bi sussa da işimize konsantre olsak denilen durumdur.

   
 10. keşke biraz sussa da motoru soğusa diye düşünülen, fişi olsa da keşke şuradan çeksek diye düşünülen, pek sevilmeyen arkadaş türünün hareketi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.