1 2 3 4 5 6 7 8

ibb calisanlarinin miting yapmasi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Binlerce ibb calisani adına yapildigi soylenen ve unlu trafik uzmani murat kazanasmaz tarafından yapilan aciklamadir.

  Aciklamada ozet olarak ibb nin hizbunca yillik hizmetlerini israf diye nitelendirerek algi yapildigini iddia etmekteler.

   
 2. bir düzmecedir.benim kocam asla yapmaz demişler.

   
 3. zabıta müdürü, zabıtayı tokatladığı zaman neden eylem yapmadılar sorusunu akıllara getirmiştir.

  İsrafı yapan belediye çalışanları değil amirleridir. Baştakiler israfı başlatır, alttakiler eline ne verilirse onu kullanır.

   
 4. ibb çalışanlarının adaylardan imamoğlu aleyhine yıldırım lehine yaptıkları miting. enteresan tabi seçim öncesi böyle bir rezalete imza atmak. az onuru haysiyeti olan bu belediye başkanıyla çalışmam der ve çeker gider ama nerde. imamoğlu naif adam; dokunmaz da bu torpille kul hakkı yiyerek okkalı maaş olan beyzadelere.

   
 5. bıldır yedikleri hurmaların, biraz rahatsızlık vereceği tipler bunlar.

  mitingde şov yapmayı göze alacak kadar özgüvenleri varsa, istifa edecek kadar gururları da vardır ellaam.

   
 6. O kadar kutuplaştık ki bir belediye calisaninin ( başkan ya da temizlikçi fark etmez ) asli görevinin millete hizmet oldugunu bize unutturan eylem.

  Bu insanlar grev yapmadi, özlük haklari icin eyleme gitmedi, milletin faydasina olan bir durum icin duruş göstermedi. Neymis imamoglu baskan olmasinmis, sanane kardesim, git oyunu ver secme, bu kadar. devami senin isin degil. Hepsinin colugu cocugu, borcu , kirasi, faturasi vardir. Nasil bu kadar gerizekalica hareket eder, inanilir gibi degil. akp insanlari resmen adilestirdi ,kisiliksizlestirdi,itibarsizlastirdi.

   
 7. Bir yandan ezici bir farkla seçilmiş bir Belediye başkanı diğer yandan atanmış bir kitle.. atanmışların seçilmişlere karşı böyle bir eylem yapmaları doğru değil.

  atanmışlar ne zamandan beri siyasi erke karşı böyle tutum ve davranış içine girer ve istikamet verir olmuş..

  içinde bulunduğumuz siyasi iklimin durumunu ne yazıkkı üzülerek izliyorum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.