1 2 3 4 5 6 7 8

Hayatınızda en çok kırıldığınız an

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 5 yıldır her düştüklerinde ellerinden tuttuğum 3 arkadaşımın beni en kritik anımda yalnız bırakmalari. Unutmayın ki; dostluklar zamanla değil vicdan ile olur.

   
 2. "Allah razı olsun iyi ki hatırlattınız" içerikli başlık.

  kırılmak demeyelim de kafaya füze düşmesi diyelim.

   
 3. ..

  Aleni anlatılmayacak, yarası kabuk bağlamış; bir kez değil birçok kez yaşanılmış, en az veya en çok diye sınırlanamayacak kadar kırılmaya-incinmeye sebep olmuş anlar vardır..

  ..

  Geçmişi deşmeye, boşa üzülmeye gerek yoktur..

  ..

   
 4. bu durumu anında tespit eden tütün kolonyasını ödüllendirmek gerekli bence. :)

  duam 1 adlı üyeye cevap hakkı doğdu.

   
 5. Dün ilk ben tespit ettim yalnız, "ülkede değişmeyen şeyler" başlığına yazdığım "özgün olmamak ve orijinal içerik üretememek" entrysinde kendisine atıfta bulundum, hatta özelden de yazdım durumu anladığımı. Hem de kaç konu ve entrydir yapılan bir durummuş, şu hayatta en sevmediğim şeydir, kopyacılık. bu kadar açık olan bir durumu tabi ki kabul etmedi, baktım bugün konusuna yazı yazanlara hiçbir şey olmamış gibi karşılık vermeye devam ediyor, sabah sözlük moderatörüne de durumu bildiren bir mesaj attım, ancak daha görmedi bile. Zaten bizim bu sözlüğün en büyük eksikliği sahipsizlik. Çılgıntürk71 e de özür borcum oldu, bu sözlükte kimse araklama yapmaz demiş, tepki vermiştim, şimdi araklama yapanı görünce de haklı olduğunu söylemek de boynumuzun borcudur.

   
 6. o kadar çok ki...

   
 7. Unutulmayan, hayatının belki de dönüm noktası haline gelen kırgınlıklar.

  Bunları hatırlamak can acıtır ama ders alır mıyız? İşte orada kocaman bir sessizlik hakim oluverir.

  Belki de bu hayatta ki güzel şeylerden biri; Biz insanlara bahşedilmiş olan "unutmak" eylemi.

   
 8. eski eşimin beni aldattığı an. o anı asla ama asla unutamam. sonrakiler artık alışkanlık olmuştu ama o ilk aldatılma anı insana çok pis koyuyor.. allah düşmanımın başına dahi vermesin, çok kötü bir duygu.

   
 9. Dershanenin birine girmesi için kendisine referans olduğum, yaşadığı her sıkıntıda arkasında durduğum (Patronlarla aramın bozulmasını dahi göze alarak), tanışıklığımızın aynı üniversitenin farklı bölümlerinde okuduğumuz yıllarına dayanan kişi....

  Dershane ile anlaşmazlığa düştüğüm anda defalarca kez aleyhimde yalancı şahitlik yapması. Telefonla ulaşabilmiştim kendisine. Dedim ki, neden? Benim patronlarda alacağım var, dedi. İğrendim. Dedim ki, ben senin alacağın her neyse ödeyeyim. Dedi ki, sen beni ne sandın?

  İnsan sanmışım.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam