1 2 3 4 5 6 7 8

hamza hamzaoğlu

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. galatasarayımızın hocası. inşallah ilk başarısızlığında ayrılık yaşamaz. yıllarca galatasaraya hizmet eder. türk futbolunun en büyük eksiği böyle adamlara yeterince şans verilmemesi.

   
 2. kısa ve net olarak adamdır, dünya kupasında sneijder'e ettiği laf nedeniyle kendisine sevgimde az biraz azalma olsa da sonradan gurur meselesi yapmayıp oyuncunun gönlünü almış ve bu sayede de sadece oyuncuyu değil bizleri de fetih etmiştir.

  ligde henüz mağlubiyeti de yoktur, prandelli enkazına rağmen oldukça başarılıdır.

   
 3. kadıköy yenilgisini haftaya tadacak olan gs teknik direktörü.

   
  (Bkz: 8 mart 2015 fenerbahçe galatasaray maçı)
 4. eric gerets in galibiyet rekorunu egale eden adam

   
  (Bkz: teknik direktör)
 5. Fenerbahçe derbisinde umut u 60. dakikalarda değiştirmesi gerekirken değiştirmeyen, ikinci yarıda bir Anadolu takımı gibi savunmaya çekilen taktiğiyle artık eleştirilmeye başlanacak hocadır.

   
 6. Yapılan büyüyü sende bozamadın be hoca. Ama ülke futboluna katacakların çok daha, inşallah harcamazlar kişisel sebeblerden dolayı seni.ikinci bir fatih terim görüyorum sanki sende.

   
 7. Fenerbahçe maçında başlayan başarısız taktiklerine başakşehir maçında devam eden, oyuncu değişikliği hatasından dolayı 2-0 önde gittiği maçı 85. dakikada yediği golle 2-2 ye getiren ve yarın eleştiri bombardımanına tutulacak adam.

   
 8. bruma sevdası bizi şampiyonluktan edecek olan hocamız, yapma etme oynatma şu giresunspor'a yakışan topçuyu.

  Terim'e de buradan çok selam bruma kazığı için.

   
 9. yasin'i yıldız yapan ama aynı yasin'i olur olmaz oynatmayan hocamız, yapma hamza, ayrıca umut sevdandan da vazgeç, adam topun nereye düşeceğini bile akıl edemiyor.

   
 10. galatasaray'dan kovulduktan sonra bursaporla anlaşma yapan teknik adam.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.