1 2 3 4 5 6 7 8

hacca gideceğim altınlarınızı okutayım diyen dolandırıcı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  gerçekten de okutmuş olan dolandırıcıdır.

   
 2.  
  (Bkz: helal)(Bkz: adam gibi adam)
 3. İnananlara hiç acımadığım durumdur

  Ne demek altınları hacca götürmek

  Bu nasıl bir mantıktır ya hu

   
 4. Din sömürüsünün nirvanaya ulaşması durumudur zannımca...

   
 5. dünyanın en fantastik ülkesinde yaşadığımızı bir kez daha hatırlatan vasat olay.

  gerçekten de özellikle son birkaç yıldır halkın bir kesiminin hayata dair tutumu iyice zıvanadan çıktı. aklınıza gelecek basit olaylarla dolandırıcılık yapmak da sanırım artık dolandırıcıları kesmiyor, onlar da hayatlarına bir renk gelsin istiyor. lan, "ben allahım" diyerek sürpriz bir kuponla dolandırıcılık yapmayı deneyen ve bunda başarılı olan herifler var, bundan daha manyakça bir tokatlama metodu mu var?

  spoiler

  altınları hacılayan yani şey, hacca götürüp hacı eden arkadaş, spoiler'deki grand master dolandırıcılara göre basit bir kuponla şansını denemiş ve evvvvet, o da tutmuş.-gülücük-

   
 6. mekteplerde dini derslerin okutulmasının, şeriatın hakkıyla ve doğru olarak öğretilmesinin ne kadar mühim olduğunu gösteren kişidir.

  dini talim ve terbiyeyi ilkmektepten itibaren vererek çocuklarımızın sahih dini bilgiyi kazanmaları için çalışmak lazımdır.

   
 7. imamhatiplerin cogalmasiyla gerizekaliligin dogru orantida artmasina örnek olay.

  Adam dolandirici falan degildir. Tayyipten, cüppeliden, fetöden, menzilden,süleymancilardan, nurculardan vb farki olmayan siradan bir din tüccaridir.

   
 8. insanları kandırmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren haber.

  Dolandırıcılarda insanların yumuşak karınlarını öyle biliyorlar ki ve hemen de oradan yakalıyorlar. insanlarımızda maalesef çok cahiller ve saflar. yoksa bir insan nasıl bu yalana kanar. yalnız bu tarz haberlerden çok korkuyorum. ben inanmam, yapmam demekten bile imtina ediyorum. insanların o anki ruh hallerini nasıl yakalayıp, dolandırıyorlar, gerçekten çok insafsızca.

  hadi bu insanlar bununla kandırılmış ama diğer dolandırılanlar. bakıyorsun profesör, ünlü bir kişi gibi kendini bilinçli ve ben kanmam diyen kişiler belki de. Bu yüzden Allah korusun bu insanlardan bizleri.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.