1 2 3 4 5 6 7 8

günde 23 bardak çay içmek

paylaş araştır şikayetçiyim

1. tokyo üniversitesi biyoloji bölümü profesörü wetea tamagoun'un araştırmaları sonucunda ulaştıkları altın tavsiye.

yıllarca zararlı olduğunu düşündüğümüz çay hiç de öyle değilmiş. içerisinde bulunan ve öğrenme güçlüğünü ortadan kaldıran atiobo maddesi insanda ancak günde 20 üzeri bardak çay içildiğinde aktif olmaktymış.

tabii ki şaka, ancak ve ancak çay tiryakisi ve hatta psikopatı olan bireylerin yapacağı davranıştır.

(Bkz: sayı küsüratlı olursa attığın belli olmaz)
  2. bilim adamlarından yeni bir inci dedirten tavsiye. zararlı denen şeylerin aslında zararsız olduğunu kanıtlayan cinsten bir öneri. gün içerisinde 23 bardak çay içmek, her babayiğidin harcı değildir, tiryakilik konusunda kendini aşmış bir insanın yapacağı davranıştır. içenler yaşadı, içemeyenler düşünsün bundan sonra.

3. içtikten sonra büyük olasılık ile kusmaktan bir hal olacağımız durumdur.

4. sabahtan başlayıp yatana kadar içilmesi halinde gerçekleşebilecek olan çay sayısı. çay tiryakiler o da neymiş, ben şu kadar içiyorum günlük dediklerini duyar gibiyim. olmaz denen bir sayı değil sonuç olarak. midenize kuvvet.

5. ara öğünlerle birlikte içildiğinde gerçekleşmesi mümkün eylemdir. mesela benim komşumun kesinlikle başardığını düşündüğüm durumdur aynı zamanda.

gecenin 1.15 i olmuş çayı karıştırıyor,kaşık sesleriyle inliyor sokak.

6. tiryakiler için gerçekleştirmesi hiç te zor olmayan eylem.

7. tiryakilik konusunda sınır tanımayan, her türlü, her ortamda, istisnasız içerim diyenlerin yapacağı iş. yoksa bu kadar çay içmek akıl işi değil. vücuttaki demiri öldürdüğünü ve kansızlık yaptığını düşününce, insan biraz da sağlığını düşünmemeli. her şeyi dozunda bırakmak lazım. yoksa sonu pek iyi durmuyor.

(Bkz: tiryaki)(Bkz: tiryaki olmak)
  8. #32fn entrysindeki profesörün ismi de şakaya dahil midir sorusunun kafamı kemirdiği konu. gideyim de google amcadan bakayım bari.

bardağın büyüklüğü belli olsaydı konu hakkında kafamda bir şeyler canlanabilirdi. bardak 100 ml ise çok şaşırılacak durum değildir. ancak bardak benim çay içtiğim bardak gibi 280 ml ise o zaman içilen çay miktarı 23 bardak bir hayli fazla olabilir. sırf evde bu bardakla günde en az altı bardak çay içiyorum işteki içtiklerimi de dahil edersem çok çaykolik olduğum ortaya çıkar.

9. kesin elazığlıymış diye düşündüğüm durum

10. çay ile kafayı bozmaktır.

23 nedir ya 3ten fazlası zarar hadi bilemedin 4 :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam