1 2 3 4 5 6 7 8

Gazi Recep Tayyip Erdoğan teklifi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Ak parti milletvekili metin külünk'ün "Erdoğan'a bu payenin verilmesi hem bir geleneğin devamı, hem de uluslararası kamuoyunda Türkiye'nin kararlılığını gösteren bir nişanı olacaktır" açıklamasını yaparak, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'a gazilik ünvanı verilmesine ilişkin hazırladığı yasa teklifi.

   
 2. Gazi olursa verilsin dedirten teklif. Hatta ona biz sehitlik mertebesini yakistiriyoruz ama o kadar korumayla pek mümkün degil.

   
 3. MHP tarafından sıcak karşılanan ve değerlendiririz yanıtı verilen teklif.

   
 4. 15 Temmuz'da gazi olan Reisimize, hak ettiğini vermek için TBMM'ye sunulan yasa teklifi.

   
 5. Bide cristoph daum un giydigi gibi gazi logolu gömlek giydirdik mi tayyip e tamamdir bu is.

  Saçma teklif.

   
 6. Cumhurbaşkanımız Syn. Recep Tayip ERDOĞAN'ın sevmeyenlerini tek çatı altında toplayacak ve bu muhalif kitlenin bir kez daha yenileceğini göreceğimiz yasa teklifi.

   
 7. Kendi döneminde yaşanması muhtemel bir dünya savaşında başkomutan olarak bir muharebe meydanında ordunun başında bulunması durumunda (az muhtemel) düşünülebilecek teklif.

   
 8. Eksik teklif

  Bence ikinci bir gazi koşusu da düzenlenmeli. Ama tayyip i sırtından atan cehape zihniyetli fetöcü at cihan gibi olanlar khk ile ihrac edilmeli ve yarislara alinmamali

   
 9. bende romatizma var silivri soğuğu romatizmalarımı azdırır dediğim başlıktır.

   
 10. Böyle bir unvanı Davut Nişanı olarak daha önce Yahudiler vermişti galiba. Bizim "gazi recep tayyip erdoğan" diyebilmemiz için Suriye'de, Libya'da veya Azerbaycan'da Müslümanların yanında olarak tüm emperyalistlere karşı savaşması şart.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.