Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

galatasaray'ın uefa'dan 3 yıl men edilmesi

paylaş araştır

1. uefanın dosyayı yeniden incelemeye alması sonrası verdiği iddia edilen karar.hatta Galatasaray casa başvurduğunu kapa bildirmiş.

2. fenerbahçe kongre üyesinin iddia ettiği karar.

şikayet etmiş bizimkiler, sonuçta borsada işlem gören bir şirketiz aynı zamanda. umarım yoktur böyle bir karar da, varsa da yapacak bir şey. daha da fazla destekleriz.

3. Fenerbahçelilerin temennisi haline gelen durum.

yoksa şampiyonlar ligine nasıl gidecekler..

4. eski başkanı hatırlatan durum.

(Bkz: bu ateş üfleyerek sönmez)
  5. devletimizin yapamadığını uefanın yaptığı ve takdirimi kazanan durum. zaten devlete vergi vermeyen ve sürekli görmezden gelinen kulüplere uefa çok güzel ayar vermiştir, kendilerini tebrik ediyorum.

6. henüz olmayan karar.

kınayı sonra göndeririz olursa.

7. #1fdc valla hocam zamanında sizinkiler de az uğraşmadı biz ceza alalım diye. o dönem federasyonde görev alan tff adına görev yapan şark kurnazları vardı. ilahi adalet sanırım tecelli ediyor.

biraz da siz gidin 10 sene geri. -gülücük-

tanım: uefanın sopasından kaçılmayacağını göstermesi muhtemel karar.

8. Gs taraftarının UEFA'yı fax yağmuruna tutarak, kendi ülke takımını şikayet ettiği günleri hatırlatan başlık.

9. uefa'nın sopası is coming dedirten olay.

10. güneş balçıkla sıvanmaz atasözünü akıllara getiren karar. şampiyonlar liginde herhangi bir türk takımında azıcık başarı ışığı görürlerse, ya hakemlerle ya da zorlama kararlarla operasyon yapıldığının tescili bir karar... ne oldu da tekrar incelemeye alındı merak konusu gerçekten..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.