1 2 3 4 5 6 7 8

futboldan anlayan kız

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1.  
  (Bkz: futbol maçı izleyen kadın)
 2. fanatik babası ve erkek kardeşleri tarafından beyni yıkanmış olan kızdır. en kötüsü de futbol bilmeyen erkeklere ofsaytı anlatmak zorunda kalması ki, dramdır bu ey canlar dram dram...

   
 3. Benim gibi futbolu sevmeyen birinin gördüğünde şaşkın şaşkın baktığı kızdır

   
 4. sayıca az olan kızdır.

  amma velakin çok da farkı bir yaratıkmış gibi muamele de görmesine hiç gerek yok. tercih meselesidir.

   
 5. futbola kuvantum fiziği muamelesi yapan andavallı türk erkeklerinin, görünce yeşillik görmüş keçi gibi melediği yurdum kızıdır.

  herbiri futbol dahisi olan, morinho kadar özgüvenli, messi kadar kıvrak, bilmem kim kadar bilmem ne (evet başka futbolcu ismi bilmiyorum) olan erkeklerimizin hayalini kurduğu bu kızlar, onların hayallerindeki beyaz gelinlikle hayallendikleri bir ulaşılmazdır.

  hasbelkader beraber olabildikleriyle uzzzzun uzzun futbol muhabbeti yapma hayalleri kuran yurdum erkekleri, olur da evlenirlerse tuttuğu takımın maçını statta seyretmek isteyen bu sevdiceklerine hayatı zindan ederler, namus meselesi yapıp cinayet işlerler.

  böyle de delikanlıdırlar. evet.

   
 6. ekşiden araklanmış bir başlık daha.

   
 7. candır.bu kadar net.

   
 8. kesinlikle beşiktaş taraftarıdır..tanıdıgım futbol meraklısı bayan arkadaşların hepside hastalık derecesinde beşiktaş taraftarıydı..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam