1 2 3 4 5 6 7 8

futbol sevmeyen erkek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çiçek sevmeyen kadından tek farkı cinsiyetidir. elbette herkes futbol sevmek zorunda değil, ama erkek ruhu bu, ortada peşinden koşulacak bir şey var, hem de yuvarlak, sen de durmuş "ben futbol sevmem" diyorsun, git Allah'ını seversen, dedirten konu..

   
 2. futbol oynamayı sevdiği halde futbol izlemeyi sevmeyen, hatta takım dahi tutmayan erkektir. futbolun sadece erkeklere ait olmadığının bilincindedir ayrıca. leylekten başka kuş bilmeyenler gibi spor denilince aklına futboldan başka bişey gelmeyenlerin arasında yaşamaya çalışandır. üzerinde yaşayan her erkeğin futbol dahisi(!) olduğu ancak ne hikmetse futbol adına dünya çapında esamesi dahi okunmayan bir ülkenin vatandaşıdır. brezilya'daki futbol sevgisinden daha mı az ki bu ülkedeki sevgi, neden onlar futbolun zirvesindeyken bizimkiler böyle nal toplar diye düşünendir. şike üstüne şike yapmanın, bir de hayasızca örtbas etmenin, görmezden gelmenin normal karşılanmasından tiksinti duyan erkektir.

  kısacası yapılacak daha önemli işleri, sevgisini ve enerjisini harcayacağı daha anlamlı şeyleri olan erkektir.

   
 3. artistik jimnastik seven erkektir.medcezir izler,çatal bıçak takımı pembedir.bu görüşler subjektif tabi.

   
 4. futbol seven erkeğin heralde artistik jimnastik izlemeyeceğini, kurtlar vadisi falan seyredeceğini düşündürten entryler bulunduran başlık.

   
 5. kendisini entellektüel sınıfından biri olan göstermeye çalışan erkek tipidir. kişinin yetişme şartlarından dolayı; ailesinde hiç futbolun izlenmediği bir ortam varsa bundan etkilenmiş ve kendini kitaplara,diğer aktivitelere, enstruman çalmaya vs vermiş kişidir.

  fakat toplumdaki yüzdesi oldukça düşüktür. özellikle ülkemizde. bu oran belki yurtdışında biraz daha fazla olabilir.ama yine de erkek dediğin az buçuk futboldan anlamalı.

   
 6. diğer erkekler tarafından tuhaf karşılanan, belki de pek çok erkek muhabbetinden uzak kalacak olan, futbol maçı izlemektense film izlemeyi tercih eden erkektir. bu durumdan rahatsız olmaz ve diğer erkeklerin futbola ayırdığı zamanları o kendi sevdiği şeyleri yaparak geçirir.

   
 7. Kızların sevdiği erkek türü, en azından büyük bir kısmının.

   
 8. türünün son ürünüdür zannımca. futbol sevmeyen erkeğin var olması mucize gibi bir şeydir herhalde.her kadının hayalini kurduğu, allah'tan dilediğidir. bir de bunun hem futbol, hem de siyaset sevmeyeni var ise tadından yenmez.

  futbol sevmiyor ise romantiktir, enteldir ne bileyim sanatçıdır bir çok şey düşündürür.

   
 9. Nesli tükenmekte olan, yangında, sel ve su baskınında, depremde ilk kurtarılması gereken, her ihtimale karşı nuh'un gemisine bir çift konulup üremeleri için her türlü tedbir alınması gereken erkek tipidir..

   
 10. Futbol seven erkek kadar normal olan erkektir.futbol erkek olmanın olmazsa olmaz ölçütü olmadığına göre bunu sevmeme hakkı her durumda saklıdır.basketbol sever,voleybol sever,en çok da sevgilisinin gözlerinde kaybolmayı sever belki...kim bilir?

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.