1 2 3 4 5 6 7 8

Fransa'nın ulusal karantina ilan etmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Fransa: ülke çapında ulusal karantina, Türkiye : okulları tamamen açacağız inşallah

  yavaş yavaş sıranın bize gelmesidir. yakın zamanda sokağa çıkma yasağı da gelmişti. burada birlik ve beraberlikle ama siyasilerimizinde olaya el atması gereken elzemdir. bilim kurulunun daha bilimsel olması şarttır. genç nufusumuz önemlidir. biraz daha sistemeatik gitmemiz gerekiyor.

   
 2. BİZE ASLA gelmeyecek olan uygulamadır. vaka pardon hasta sayıları günden güne artıyor ama biz kısıtlama yapmak yerine halen daha maskeye mesafeye dikkat edein diyerek pandemiyi yenmeye çalışıyoruz. açık alanda sigara içme yasağı ile bilemiyorum ne derece başarılı oluruz.

  öğretmeni itibarsızlaştırmak için elinden geleni yapan milli eğitim bakanı, öğretmenler yatıyor algısını yapan öğretmen düşmanlarının ağzına bakıp ona göre hareket ediyor. ve işin kötü tarafı da kendisi de öyle düşünüyor. öğretmenin maaşını yük olarak görmekte. okulları güvenle açıyoruz diyor diyor ama gel gör ki okullarda bırak maskeyi dezenfektan bile yok her okul kendi imkanlarıyla temin etmeye çalışıyor..

  allah sonumuzu hayır etsin..

   
 3. fransanın zor günleridir.

   
 4. fransa'nın türkiye ve islamla uğraşamayacak hale gelmesi.

   
 5. fransanın türkiyeden ders almadığını gösteren kısıtlama uygulamasıdır.ne tür kısıtlama diye bakayım dedim ülkede komple sokağa çıkma yasağı uygulanacakmış meğer. bize baksalar öğrenirlerdi pandemi ile nasıl mücadele edilir diye..

  önce açacaksın anaokulu ve 1.sınıfları şaşıracaklar ne oluyo okulları nasıl açıyorlar diyecekler.. sonra şakkadanak ilkokulların tamamını, 8 ve 12 leri açacaksın noluyo diyecekler.. sonra kalan tüm sınıfları açacaksın o zaman çil yavrusu gibi dağılırlar biz nasıl düşünemedik bunları diye..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.