1 2 3 4 5 6 7 8

fatih terim'in galatasaray'a geri dönmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. bir fenerbahçeli olarak sabırsızlıkla beklediğimdir. her zaman o kabadayı tavırlar sökmez.federasyona,hakemlere her zaman ayar veremezsin.3 temmuzun kaymığını en çok sen yedin ama o dönemler geçti - belki de hala devam ediyor bilemiyoruz- şu form durumunun galatasaraya fayda getirmeyeceğini düşünüyorum.

   
 2. Takıma saha dışından katkısı olacağı için Galatasaray'ın şampiyonluk şansını artıracak gelişme.

  Saha dışı derken yedek kulübesi yani.

   
 3. bazı spor adamlarına göre %90 ihtimalle gerçekleşeceği söylenen olay.serdar azizi de bu sebeple takıma aldırdığı söyleniyor.oyuncu ayartma olayları zaten meşhurdu da,olayı milli takım seviyesine kadar yükselttiler.

   
 4. kuşları titretmeye başlamış olasılıktır.

   
 5. başkan da demirören olsun takım tamamlansın temennisinde bulundurtur.

   
 6. milli takımdan istifa etmesinden sonra herkesin büyük bir olasılıkla gerçekleşmesini beklediği gelişme.

   
 7. Galatasaray'ın teknik direktörü olsunda tudor'dan sonra galatasara'ya kendi kendine çelme takan başka bir teknik direktör gelsin dediğim konu.

  Olurda imza atarsa 24 saat boyunca sesli güleceğim konu. Korkudan değil zevkten.

   
 8. kendisine şampiyonluk garanti edilmediği sürece gerçekleşmeyecek olandır. 2012 de istediği gibi sonuçlar olmayınca biz figüranız diye ağlıyordu.

   
 9. milli takımdan kovulduktan sonra gerçekleşmesi beklenen olaydır. bence değil galatasaraya gelmeyi ülkeden defedilmesi gerek. yeminle en gereksiz insanlardan birisidir. olan parayı aldı yeter bir zahmet doyup emekli olsun artık.

   
 10. bilmem kaçıncı kez gündeme gelen ve son zamanlarda Galatasaraylıların tudora isyan etmesi sonucu gerçekleşmesini istedikleri olay.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.