Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

farm ville 2 oyunu

paylaş araştır

1. face oyunları içinde en çok sevilen ,köye duyulan özlemin giderildiği, bir ara bırakıp bende tekrar tiryakilik yaratan çiflik oyunu..

tam bi çılgınlık..

2. facebook üzerinden oynanan ilk zamanalr eglenceli olan sonradan boku cıkan artık gelen isteklerden bıktıgımız hilesi cıktıgı için herkes bir anda seviyesini yüksseltip istedigi esyayı alarak oyundan zevk almamamızı sağlayan başa bela oyun türü

3. eskiden oynadığım ve şu günlerde çiftliğim ne durumda haberim olmadığım oyun.

4. iyice cıvıtılan ve zevk vermeyen çiftlik oyunu.

5. sürekli güncelleme istediğinden kaynaklı sıkıntısını hat safhaya taşıyan ,eski alışkanlık.

ama sonunda vazgeçilmiştir

6. 2 mi 1 mi bilmiyorum ama bir ara benim de oynadığım oyun.

benim tosunlar inekler kaçmaya başlayınca bırakmıştım oyunu. tarlam da pek düzensizdi.

7. #1bb8 tee 2010'a ait tarlamın halini bulduğum oyun.

https://i.hizliresim.com/PD1G28.jpg

8. Hile ve hurdanın bolca döndüğü 3 boyutlu çiftlik oyunu.

9. güncellenerek nostaljini kaybetmeyen seviye 75/299 olan kurulan kooperatif desteği ile daha eğlenceli olan renkli dünyam... evet biraz süt satıp tereyağ yapalım ki akşama gelen balıkları fırına atalım di mi.ne mutlu bana ki çocukluğum elimde...

10. çiftlikbank'ta tokatlanan efsane ve seçkin topluluğa dahil biri olarak "yine bir tokat kampanyası mı var acaba?" diyerek başlığına sevinçle geldiğim ama malesef aradığımı bulamadığım vasat oyun.

yine de amatör bir tokatçının elinde, yok efendim romanov koyunu, holstein ineği falan olur da satmayı düşünürse bir mesaj kutusu kadar uzağındayım. -gülücük-

unutmayın, tokatlanmak bir yaşam felsefesidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.