1 2 3 4 5 6 7 8

fahrettin koca

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. dün açıklanan yeni kabinenin sağlık bakanı olan kişi.

   
 2. Covid-19 pandemisinin Türkiye'ye yayılmasını önlemek için elinden gelen gayreti gösteren kişidir. Korona virüs bilim kurulu başkanıdır.

   
 3. sağlık bakanı

  pandemi sürecinin hemen başında gözleri kan çanağı bir halde verdiği görüntü hala aklımda. herkes bakan bey kadar dikkatli ve özenli olsa şimdiye virüsü yenmiştik.

   
 4. cesur yürek.

   
 5. mücadele eden bakan. bazen üzülüyorum bakanımıza.. ya paran var git yurt dışına yerleş kafanı dinle nedir bu çilen diyorum. valla çekilmez. sonra aklıma volkan konak geliyor.

  "Yine her seferki gibi haksızım" deyişi...

   
 6. Bana yaklaşma cümlesi hafızamıza yerleşen çalışkan, hekim, sağlık bakanımız

   
 7. hangi ırk ideoloji vs sahip olsada insanlar için çabalayan birisi... ayrıca baya zengindir de

   
 8. Tontiş sevimli bir siyasetçimiz. Kendisine kalsa korona morona kalmazdı amma O da emir kulu netice itibari ile diyerek mazur görebileceğimiz sağlık bakanımız.

   
 9. Mesleği ve meslektaşı ile hemhal olan insanın, iyi ve iyiliği çoğaltan olma gayreti takdire şayandır.

  Sağlık nimettir. İnsanın nimete vesile olanların varlığından dolayı sevincini ve övüncünü üst seviyede tutması kadirbilirliktir. Sağlıkçılar için: Dün, bugün ve yarın iyi ki varsınız. Bu zor günlerde Allah yardımcınız olsun.

  2021'in Sağlık Çalışanları Yılı olmalıdır.

   
 10. başlarda muhalefetin dahi güvenini kazanan fakat zaman ilerledikçe vaka ve hasta sayılarının yansıtılmaması, sağlık çalışanlarına yeterli ödemelerin yapılmadığı iddiası ve sağlık bakanlığı ile ilgili çok farklı konularda zaman zaman çelişkili cevaplar vermesi ile eski güvenini yitiren bakan.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.