1 2 3 4 5 6 7 8

evet oyu verenler vatan hainidir

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna ait skandal sözlerdir. cehepe lideri "TBMM'de bu anayasaya evet oyu kullananlar varsa, onlar Türkiye ve Türkiye Cumhuriyet'ine ihanet ediyordur. Nokta!" şeklinde açıklamada bulunmuştur. isminde halk olan bir partinin ve liderinin halktan bu denli korkması manidardır. halk isterse evet der, isterse hayır der yapılacak olan referandumda.

   
 2. demokrasi diye bir taraflarını yırtıp sonra da insanların seçimleri üzerinde hakaret ederek yada aşşağılayarak baskıda bulunma hali.

   
 3. Bugün evet diyenler 30 sene sonra rte gibi ben 1982 referandumunda hayir oyu verdim diyecek. % 92 oyu kim verdiyse artik.

  Hakli bir aciklama

   
 4. CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 7 Ocak 2017 de söylediği sözlerdir. Böyle sert konuşmak yerine neden öyle düşündüğünü açıklasa halk üzerinde daha etkili olacaktır...

   
 5. Demokratik seçim sonucunun kendi istediği doğrultuda olmayacağını gören CHP linin verdiği tepkidir. Atatürk onların ülke onların. Biz marabaları nasıl izinsiz hain oluyorsak.

   
 6. "ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz" ve "her lafa verilecek bir cevabım vardır ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözlerini akla getiren chpli açıklamasıdır.

   
 7. büyük vebal altına girersiniz demek istemiştir diye açıklama yapmayı gerekli gördüğüm önermedir.

  sadece şu soruyu kendinize sorun başkanlık.... olmadı cumhurbaşkanlığı diyenler...

  seçim sisteminde yapılacak küçük değişikliklerle koalisyon hükümetleri önlenebilecekken neden güçlü iktidarlar ve koalisyonsuz hükümetler için başkanlık şart diyorsunuz ???

  madem koalisyon istenmiyor (ki evet çoğunluk istemiyor) o halde seçim sistemini değiştirin yetmez mi ?

   
 8. mesele evet veya hayır değil. evet versek uzun vadede ne olacak hayır dersen ne olacak muhalefetin bunu anlatması gerekirken böyle küçük sesle bağırmaları bir şey ifade etmediği gibi antipati oluşturuyor. hepimiz farkındayız akp taban seçmeni chpden nefret ediyor ve artık nasıl oluyorsa gerçekten çok şaşkınlıkla karşılasam da chp bu nefreti körüklüyor. ve bizde olmayan şey muhalefetin denetim içgüdüsü. uzaktan bakılınca sanki evin sahibiyle kavga eden işçi gibi görünüyor chp. yazık keşke biraz daha açıklayıcı, anlamlı konuşabilseler..

   
 9. nasıl referanduma hayır oyu vermeyi düşünenlerin diğer kişilerce hain,terörist vs olarak gösterilmesi doğru değilse, kesinlikle doğru olmayan cümle.

   
 10. ne yaparsak yapalım vatan hainliğimiz kaçınılmaz demenin yöntemi. çok şükür ki şu ana kadar sandığa gitmeyen ya da boş oy atanlar için vatan hainliği açıklaması gelmedi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.