Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası

paylaş araştır

1. Yayın hakkını Digitürk'ün aldığı futbol Turnuvası.

2. türkiyenin ispanya,çek cumhuriyeti ve hırvatistanla birlikte zor bir gruba düştüğü futbol şampiyonasıdır. grupta ispanyayı bir yana koyarsak 3 eşit takımın mücadelesi şeklinde geçecek çetin turnuva olacak.

3. türkiye'nin maçlarının trt'den yayınlanacağı turnuva.

4. tüm maçların TRT'den yayınlanacağı söylenen turnuva.

sanıyorum digiturk ile beraber yayınlayacaklar, daha önce de olmuştu.

başlasın bari, 8 yıl oldu bir turnuva görmeyeli, grup da güzel, aynı tarihlerde copa america da var, haziran güzel geçecek kısacası.

tabi sabah-akşam bu maçları izlerken eve boşanma dilekçesi gelmezse.

5. ingiltere-rusya maçı öncesinde büyük olayların yaşandığı turnuva.

ingiltere'Nin favori olduğu düşünülen maç da 1-1 beraberlikle bitti.

6. renkli geçeceğe benzeyen ve yaz ayını hareketlendirecek olan turnuva.bir de milli takımımız terime rağmen başarı elde ederse dadından yenmez.

7. şu ana kadar oldukça keyifli geçen turnuva.

özellikle fransa-romanya, İngiltere-rusya ve galler-slovakya maçları epey güzeldi.

en kötü maç da bizimkiydi!

gene de ümitliyim ben, İspanya'ya bir adet sürpriz yapabiliriz.

8. almanyanın yine klasını göstererek başka bir seviyede olduğunu gösterdiği turnuva. sanıyorum kuzey irlanda ile birlikte şu ana kadar en kötü takım biziz. gruptan çıkmayı bırak puan alırsak iyi.

9. italya'Nın isveç'i 1-0 yenerek e grubundan çıkmayı garantilediği şampiyona.

italya turnuvanın gizli favorisidir.

10. türkiyenin dışındaki maçların zevkli geçtiği ve kıran kırana mücadelelerin olduğu,sürprizin bol olduğu, hiç bir takımın hiçbir takımı (türkiye dışında) rahat yenemediği turnuva.

almanya-ispanya finali gibi gözükse de ingiltere-italya finali de olabilir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.