1 2 3 4 5 6 7 8

esnek çalışma yapmayan idareciler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sıkıntılıdırlar.

  cumhurbaşkanı bas bas bağırıyor hassas olun diye...

  kimse ilgilenmiyor. sonra vay anam vaay. Yani iş görülsün tamam mantığı ile hareket etmeyin. Esnek Çalışma sistemi uygulanmadığından dolayı herkes covid duruma düstü. idareciler esnek çalışmaya köstek oluyorlar Cumhurbaşkanı kararname çıkarmış kimin umurunda. yazıklar olsun adınız üstünde idareci idare eden kişi demektir. ama idare diye bişi kalmamış.

  Bakanlıklar valiliklerin keyfine bırakılmış. Valiliklerde Müdürlere..

  eee ne yapacaksanız yapın. Millet sizi çekemez. Reisin sesine kulak verin.

   
 2. vebal sevendir.

   
 3. Sorumluluk almak istemezken sorumluluğun âlâsını alan yöneticilerdir. Başlarına nasıl bir çorap ördüklerini fark ettiklerinde umarım geç olmaz.

   
 4. taşrada sık görülen vakadır.

   
 5. bizim yöneticilerdir

  boş boş herkes gelip gidiyor şu an çünkü

   
 6. pandemiden dolayı işi duran ya da durma noktasına gelen idareciler, idaresindeki memurların tepkisine rağmen bunu gerçekleştiremez.

  yaptıkları işte kısmi hafifleme ya da herhangi bir değişim olmayanların esnek çalışmayı talep etmesi ise zaten abesle iştigal bir durum. bedavacılık, beleşçilik, hazırcılık gibi bişey.

  mevcut durumda doktorlar istifa etmeyi düşününce tefe koyuluyor, hatta istifa hakları resmen ellerinden alınıyorsa bu tutum tüm kamu çalışanlarına uygulanmalı. doktora ihtiyaç var da polise, gişe memuruna, kontrol görevlisine, bankacıya ihtiyaç yok mu? evet var hatta bazı mesleklerde normal dönemlerde olduğundan daha çok mesaiye ihtiyaç var.

   
 7. cumhurbaşkanlığının çarşamba günkü yazısından sonra muhtemelen gelecek haftadan itibaren yapmak zorunda kalacak olan yöneticilerdir.

   
 8. Bir yerden sonra ne kadar istemeseler de yapamk zorunda olacaklar. Ülkenin hali hal değil.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.