1 2 3 4 5 6 7 8

ersun yanal

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. an itibarıyla trabzonsporu çalıştıran teknik direktör.

   
 2. geçmişte 1 yıl Fenerbahçe'yi çalıştırmış olup o yıl şampiyon yapmıştır

   
 3. yürüyen bilgisayar.istatistik uzmanı.verilerin çıktısını alan yazıcı.

   
 4. Ankaragücü'ndeyken gol rekorları kıran, Gençlerbirliği'nde Avrupa'ya kök söktüren, Manisa'yı şaka maka şampiyonluğa oynatan, Fenerbahçe'ye son dönemdeki en rahat şampiyonluğu getiren ve şu anda Trabzonspor'da hocalık yapan, şimdiden efsane olmuş isim.

  oynattığı ve de oynatmak istediği futbola hayranımdır.

  Fenerbahçe ve ulusal Takım'dan haksız yere gönderildiği de bir gerçektir.

   
 5. dik duran, doğruyu konuşan, futbolcuda yetenekten çok ahlaka (emre, Caner, melo) önem veren teknik adam.

   
 6. eskişehirsporu 3. yapmasıyla ünlenen ardında fenerbahçeyi şampiyon yapan an itibariyle de trabzonsporun teknik direktörlüğünü yapan adam.

   
 7. Türkiye'nin en overrated teknik direktörü. Taktik Zekası ve maçı çevirme yeteneği sıfıra soldan yaklaşmaktadır. Aynı zamanda karı kız Hastası adamdır. Vahid hocadan sonra Trabzonspor a ilaç olacak diyenleri çok güzel yanıltmıştır.

   
 8. vahid hocadan sonra Trabzon'a ilaç olacak diyenleri nasıl yanılttığını merak ettiğim teknik direktör. ligin ikinci yarısı itibariyle puan bakımından bugün kazandığı takdirde lideri, 10 küsürken aldığı takımı şu an dördüncü, en az mağlubiyet alan takımın hocası, en çok da gol atan 2 takımdan birinin. nasıl yanıltmış ki bizleri şimdi bu adam?

   
 9. şampiyonluk yarışında önce galatasaraya sonra beşiktaşa kendi sahasında çelme takacağını düşündüğüm trabzonsporun teknik direktörü. fenerbahcenin başında olsa idi, geçen yıl ki gibi muhtemelen puan farkını açarak ilerleyecek olan takımın teknik direktörü olacaktı.

   
 10. bu akşam oynanan Beşiktaş maçının ardından basına sitemli açıklamalar yapan ve haklı olarak takıma gerekli desteği sunmayan Trabzon taraftarını da eleştiren, sorulan sorulara da sert yanıtlar veren teknik adam..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.