1 2 3 4 5 6 7 8

erkeklerin hoşlandıkları şeyler

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tüm dünya erkeklerinin nelerden hoşlandığını bilmek için geniş çaplı bir araştırma gerekir, ancak kendi toplumumuzda buna çok ihtiyaç yoktur. çünkü erkek deyince akla; futbol, siyaset, mangal ve elbette kadın gelir diye düşündüğüm konu..

   
 2. erkeklerin fikir beyanından bulunmak üzere müracaatını gerektiren başlık.

   
 3. TV kumandası çay sigara

  Diğer unsurlar fazla lüks

   
 4. nasıl ki burada yazan bir kadının yazdıkları tüm kadınları yansıtmıyorsa şimdi benim yazdıklarım da doğal olarak tüm erkekleri yansıtmayacak.

  bir erkek olarak benim hoşlandıklarım;

  köy hayatı: ilginç gelebilir, ne yalan söyleyeyim çok hoşlanırım huzurlu, sakin, çalışmanın ön planda olduğu hayattan. zaten hayatımın bir kısmını geçirdiğim şehir hayatından da çok hoşlandığım söylenemez.

  araba kullanmak: uyku ile ilgili problemim var uyuyamamak; imkânım ve gerek olsa yirmi saat uyumadan kullanırım araba, en büyük stres atma yöntemimdir. ancak hep kurallara azami dikkat ederek ve hız limitim doksan-yüz. hızlı gitmekten çok korkarım; kendime, yakınlarıma, başkalarına ve başka canlılara zarar vermek istemediğimden.

  soba: vallahi övünmek gibi olmasın ama dünyanın en iyi soba yakan insanı olabilirim. onbeş yıldır yakmamış olsam da soba içimde hep bir ukdedir. en son burdurda asteğmenken, bölükte kimsenin yakamadığı sobayı öyle bir yakmıştım ki, hemen kestane aldılar ertesi gün, sobanın üstünde pişirmek için.

  matematik: buna bir şey yazmama gerek yok, tam anlamıyla bunun ileri derecede hoşlanıcısıyım.

  daha çok var hoşlandığım şey ama aklıma bu kadarı geldi:)

   
 5. sinema, müzik, teknoloji, seyahat, ağaç işleri, vb, şeylerdir. siyaset, futbol, mangal, vs. bunlar benim için boş işler.

   
 6. kadınlar.

  iletilere az çok bakan kişi bu konuda yanılmadığımı görür. yüzde 90'ı demek istesem de hadi gönüller olsun diye yüzde 80'i diyorum. sevgilim bunu giyemez, bu kız bu yemeği yapamaz, bu kızın boyu kısa, şişko, boya küpü vs..

   
 7. Aynı şeylerden hoşlanalım ki onlara odaklanıp çoğaltalım hedefe ulaşmak kolay olsun mantığı güdülüyor olabilir.

  Çağımız ne de olsa gruplaşma ve organizasyon çağı.

   
 8. Erkekler para sesinden hoşlanır gerisini boş ver.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.