1 2 3 4 5 6 7 8

emre belözoğlu'nun fenerbahçe'ye transferi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  en kısa sürede olması gereken ve dün çıkan haberlere göre de gerçekleşecek gibi duran transferdir.

  sahada rakibine uçan tekme atan,yere düşen adamlara saldıran, saha kenarında gol yiyince çete gibi olduğu gibi rakip kulübeye saldıran magandaların olduğu ligde onların dilinden anlayacak topçular lazım.

   
 2. senede 15 maça ya çıkan ya da yarısında bu maçlardan da çıkan türk futbolunun en çirkin karakterli, tescilli ırkçının fener'e transfer olma haberi. 5 yıldır şampiyon olamayan fener bunlara kaldıysa bizim için ne ala tabi.

  miguel lopez'i de alacaklar inş. neyse en azından ilk 10 garanti olur

   
 3. her başı sıkıştığında masa başı oyunları ve lobisiyle ancak başarılı olabilen sokak kabadayısını galatasarayın getirmesi kadar doğal olaydır.

  bu arada türk futbolu melo denen cinsi belirsiz yaratık gibisini görmedi.

   
 4. spoiler

  fetöcülüğü mahkemece tescillenmiş, hakkında halen soruşturmaların devam ettiği bir futbolcunun transfer haberi. soner yalçın'ının spoilerdaki yazısını okumanızı öneririm.

  şu futbol ve futbol taraftarlığı ne mantıksız bir şey buradan da anlayabilirsiniz.

  hem siyaseten fetöye karşı olacaksın, hem de tuttuğun takım fetöcü futbolcu transfer edince havalara uçacaksın. tam bir mantıksızlık, tam tuarsızlık ve ahmakça bir hareket. herifin öne çıkan özelliği de futbolculuğu ya da sportmen kişiliği değil ha, saldırgan ve maganda olması. ne günlere kaldık yahu.

  fenerbahçe ki fetönün kumpas kurmay çalıştığı, dik duran aziz yıldırım sayesinde futbolda cemaatleşmenin önünde kale gibi durmuş, bu nedenle şike iftiralarına maruz bırakılmış, ama yine de türkiye futbolunun şerefini kurtarmış büyük bir kulüp. gel gelelim, şuanki şaşkın ve balık hafızalı taraftarları tescilli bir fetöcü futbolcuyu bağrına basmaya hazırlanırken, o kudretli başkanlarının doğumgününü bile kutlamıyorlar.

  bizim millete hakşinsas, kıymetbilir falan derler ya, onu diyene çaktırmadan aşağı bak deyip hareketin allahını yapasım var.

  futboldan midem bulanırdı oldum olası, bu haberleri okuyup bu ahmak taraftarları gördükçe spazm geçiriyorum. varsa eğer, allah akıl versin diyeceğim ama, buna değil onun, herhangi bir yaratıcının bile gücü yetmez.

  selam ve dua ile...

   
 5. Ali koç vizyonuna yakışmayan transfer.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.