1 2 3 4 5 6 7 8

emine erdoğan çakma çanta kullanıyor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  hürriyet gazetesi yazarı hande fırat'ın son günlerde tartışma konusu olan emine erdoğanın çantası ile ilgili, kendisinin orijinal çanta kullanmadığını belirterek yabancı marka çanta ve aksesuar kullanmadığını, kullandığı ürünlerin yabancı markaların yerli imitasyonları olduğunu belirttiği ifade.

   
 2. amanda aman ne kadar önemli bir açıklama bu böyle. sarayda oturup da çakma çanta kullanmakta, pek garipsedim desem yeridir. ben orada yaşasam çakma ürünlerle işim olmaz, talan ederim talan. (hahaha)

  türk firmalarının ürettiği çantalardan kullanmasını isterdim demek istediğim konu. sonuçta yabancı ülkelere gidiyorlar, güzel reklam olurdu. zaten üretim konusunda yetersiz bir ülkeyiz. orjinal bir ürün çıkarmak yerine ünlü markaların çakmasını yapmak için uğraşıyoruz.

   
 3. düne kadar çantanın şatafatını övenler bugün çantayı çakma ilen ediyor dediğim omurgasızlık

  hem sen ne demek istiyorsun bakim, ne yani koskoca first lady sahte ürün mü kullanıyor, kaçak ürün mü diyorsun, reyiz duymasın bunu.

   
 4. izahı olmayanın mizahı olur dediğim durum.

   
 5. Asparagas habercilik örneği

  kocası fransız mallarını boykot çağrısı yapınca emine erdoğan'ın

  40000(kırk bin)dolar yani günümüz kuruyla 250000(iki yüz elli bin) lira değerindeki çantası gündem oldu.

  bir gazeteci de emine erdoğan'ın çakma çanta kullandığı iddiasıyla kendine ekmek çıkarmaya çalışmış.

  sarayda masraf olmasın diye kışlık turşusunu bile kendi yaptığına inanan bir seçmen kitlesi var, buna neden inanmasınlar.

  yahu biz bile tek maaşla geçinirken ağız tadıyla yiyelim diye her hafta pazardan 5 ya da 10 liralık taze turşu alıveriyoruz, kütür kütür yiyoruz .

  çakma çanta mevzusuna öncelikle tabiiki güldüm sonra ise içinde bulunduğum ortama karşı nasıl önlemler alabileceğimi düşündüm.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.