1 2 3 4 5 6 7 8

elif elmas

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. aslında ismi elif değil eljif şeklinde yazılan yetenekli oyuncumuz.

   
 2. Gelecek vaad eden futbolunu beğendiğim genç yetenek.

   
 3. bugün sosyal medyada dolaşan iddialara göre napoliye 15 milyon artı bonuslar karşılığında satıldığı iddia edilen makedon oyuncu. bir de sonraki satıştan pay maddesi ekledik mi tadından yenmez. bi yüzde 25 te oradan patlatıp 8-10 da o satıştan alabiliriz.

   
 4. bugün napoliye transferi resmi olarak gerçekleşen, 16 milyon nakit artı performansa göre 1.5milyon bonus ve bir sonraki satıştan pay maddesi ile fenerbahceye veda eden makedon oyuncu.

  medyayı bir telaş sardı bu kadar etmezciler ne yapacağını şaşırdı. diagneyi 15 milyona satmaya çalışırken iyi ama.

   
 5. İyi fiyata satılan futbolcu.

  Yetenekli idi bu parayı milli takım formasıyla gösterdiği performansı ile aldı

  Keşke ligde de daha çok oynayıp daha iyi paralara satilsa. Artık böyle gençleri bulup satmak lazım zaten bayan bir turk futbolu var bir çıkış noktası olabilir.

   
 6. satıldığı meblağı görünce, acaba ben mi ligte farklı oyuncu seyrediyordum diye düşünmeme sebep olan artık napoli'li olan topçu.

  yeteneksiz bence, genç ve enerjik evet ama yeteneksiz. bakalım neler yapacak seri a'da.

   
 7. 7.5 milyon minimum release fee si bulunan ozan kabağın 11 milyona stuttgarta satılması kadar, ya da sakatlanıp sezonu kapatan brumanın gaziantepspora sezon sonuna kadar kiralanması kadar ya da 15 milyona ingiltereye satılıp ertesi sene 500 bine kiralanması kadar garip transfer yapmayan, ülkesinin milli takımında defalarca oynamış, resmi olarak 20 yaş altında avrupada en çok maça çıkan oyuncular içinde ilk 5 te yer alan ve gelecekte çok daha iyi yerlerde göreceğimiz futbolcudur.

   
 8. fenerbahçenin elini rahatlatan futbolcudur

  transfer yapma şansı arttı en azından

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.