1 2 3 4 5 6 7 8

ekmek pişirme makinası

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. salgın sebebiyle insanların evde kalarak sürekli hamur işleriyle ilgilenmesi sonucu satışında büyük bir artış olan makine. millet evinde ekmek yapmaya başladı ve talepler artınca da, fırsatçılara gün doğdu. normal fiyatının beş on katı fiyatlara satılmaya başladı. yalnız bu makinayı almak yerine fırında da ekmek yapılabilir. makinanın tadını vermese de gayet lezzetli fırında yapılanlarda.

   
  (Bkz: EKMEK)
 2. anlamsızca fiyatı artan makine.

  süreç boyunca fırınlar asla kapanmadığı halde niçin ekmek kıtlığı varmış gibi herkes ekmek yapma derdine düştü asla anlamayacağım.

   
 3. Yıllar önce hevesle alıp bir kenara attığım makinedir.

  Fırında daha güzel oluyor ya da ben beceremedim.

   
 4. işyerinde bir arkadaşın, normal ekmek yerine evden yaparak getirdiği ekmeklerin sahibi olan makina. yalnız ben tadını çok sevdim yalan söylemeyim ama makinanın pişirme süresi bayağı fazla gelmişti. fırında yaparak daha hızlı pişirebilirsin, zamandan tasarruf.

   
 5. Beko da olmayan makine

  Olaydı alacaktim

   
 6. bu ara revaçta olan makinedir. Bu covid zamanında ama özellikle mart ayında bailayan Corona virüs salgını nedeniyle evlerine kapanan vatandaşlar daha güvenli ve hijyenik olduğu gerekçesiyle evde ekmek yapmaya başladı. Özellikle dijital tüketim trendinde ekmek yapma makinesi en üst sırada yer aldı. Aslında daha sağlıklı oluyor o ayrı mesele ama elektrik faturası da ayrı bir dert

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.