1 2 3 4 5 6 7 8

diego perotti

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1988 Arjantin doğumlu olan ve orta sahada avrupanın önemli takımlarında forma giyen başarılı futbolcu. şu an romada forma giymektedir.

   
 2. 32 yaşında olan ve fenerbahçenin anlaşarak transferini bitirmek üzere olduğu iddia edilen arjantinli oyuncu. yaşı büyük bile olsa bence hala takıma katkı sağlayacak önemli potansiyelde bir oyuncu.

   
 3. artık sakat makat ne olursa olsun gelmesi gereken kanat oyuncusu.

   
 4. fenerbahçemizin hafta sonu istanbula getirdiği ve bugün sözleşme imzalayacağı arjantinli 32 yaşındaki kanat oyuncusu. romada iki ayrı ortopedi doktorundan rapor istendiği ve raporlarda olumsuzluk bulunmadığı söyleniyor. bakalım umarım oynadığımız kumar tutar.

   
 5. gençlerbirliği maçında da 2 gol atarak ligde takımımıza katkı sağlamaya devam eden arjantinli yıldız. hep derim her branş için oyun zekası yüksek oyuncular her zaman fayda sağlar diye.sosa ve perotti takımı yukarı taşıyorlar bu kesin.

   
 6. sakat olmasa aslında çok yetenekli topçu ama bu sezon sadece 4 maçta forma giyen ve forma giymediği için de maaşını romanın ödediği arjantinli futbolcu. oynasa kaliteli topçu aslında.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.