Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

daha iki gün önce 50 lira çekmiştin ne yaptın diyen atm

paylaş araştır

1. bizim mahalledeki müşterisini düşünen banka atm'si. para çekmeye gittiğinizde adeta bir anne şefkatinde daha önce çektiğin parayı ne yaptın, çok para harcıyorsun demeye getiriyor.

2. kimine göre anne şefkati gösteren, kimine göre eş dırdırı yapan atm dir. her şartta bu düşünceli hali ile gözleri yaşartan, zaman zaman gidip dertleşmemek için kendini zor tuttuğundur. en zor günlerinde kapısını çaldığın kötü gün dostudur.

allah yokluğunu göstermesin...

3. yeri geldiğinde hesapta para kalmadığında kiyamayıp müşterinin cebine 20'lik sıkıştıracak kadar özveri sahibi atm'dir.

geldin madem buraya kadar eli boş dönme al şu 20 tlyi...yok abi Allah aşkına napiyorsun var benim param ben öylesine şey ettiydim...bak ölümü gör al dedim bir daha yüzüne bakmam...

şeklinde diyaloğun dahi yaşanmasına sebep olabilecek durumlara neden olabilir.

4. 50 telenin iki gün zor dayanacağını bilmeyen tuzu kuru artist atemedir. tomarlarla paranın üstüne oturup ahkam kesmek kolay. Halkın arasına karış bi çarşıya pazara çık da gör vatandaşın hali ne durumda.

5. vatandaşın halini hatrını soran, babacan tavrıyla benden geçer not almış atm'dir.

ay sonunda müşterisi bütçeyi denkleştiremediğinde yardım da ediyorsa çok dua alır, cennetliktir kesin. (gülücük)

6. dar gelirli vatandaşın harcamalarını daha dikkatli yapması konusunda uyaran,atm gibi atm dir.

7. aslında son pişmanlık fayda etmez diyen atm.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.