1 2 3 4 5 6 7 8

cumhurbaşkanı erdoğan'ın meltem cumbul'a nezaket fukarası demesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  beştepe millet kültür ve kongre merkezinde gerçekleştirilen buğday filminin galasında konuşan cumhurbaşkanı erdoğanın adana film festivalinde semih kaplanoğlunun elini sıkmayan meltem cumbula yönelik söylemi.

   
 2. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın meltem cumbul için dile getirdiği tepki sözü.

  maalesef bu ülkede yaşıyorsan tek tip olmak zorundasın, farklı düşüncelere sahip olamazsın. peki olursa ne olur, yaptığın işin teşekkürü bile yapılmaz ve arkalar dönülür. ülkemizde çok da yabancı olmadığımız durumların bir de sahne önünde yaşanması olarak değerlendiriyorum.

  bu ülkede kendi gibi düşünmediği ya da giyinmediği için çok fazla insanlar ötelendi, itildi.

  Güzel ülkemin talihsiz yönü, bir türlü birlik beraberliği yakalayamamak. bir yakalasak ne kadar güçlü ve yıkılmaz bir ülke olacağız ama mutlaka çatlak çıkıyor.

   
 3. meltem cumbulun daha önceki ödül töreninde yapmış olduğu harekete karşılık cumhurbaşkanımızın tepki göstermesi olayı.

   
 4. cumhurbaşkanı için çok nazik bir insan vesselam dememe sebep olan olay.zira meltem cumbul sanatının zekatını verse bir ömür boyu sanat camiasının divası muamelesi göreceği semih kaplanoğluna ödül töreninde yaptığı terbiyesizlikten sonra cumhurbaşkanının sadece nezaket fukarası demesi beni derinden üzmüştür.

   
 5. Milletin anasina sövenlerle is tutAn, esnafa anani da al git diyen, reza gibi hirsizin önüne yatan rte aciklamasi. Tam bir beyin fukaraligi örnegi

   
 6. nefreti kaf dağını aşmışlarda taşikardi yapan açıklama.Semih Kaplanoğlu'nu kendi bilmemesinin ayıbıyla susup oturacağına,erdoğan nefretiyle saçmalamalara sebep olmuştur.Ananı ananı a a a diyen adamın partisine oy veren,tıpış tıpış gidip oy vereceksiniz deyince söz dinleyen,ABD yargısından medet umanları Allah ömür verdikçe zıp zıp zıplatacaktır Erdoğan.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.