1 2 3 4 5 6 7 8

Coca Cola

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Zararlı oldugu herkesçe bilinen,sözde boykot edilen ama her alışverişte eve alınan içecek.

   
 2. İçindeki madde ile bağımlılık yapan, 7 den 70 e herkesin vazgeçemediği gazlı içecek.

   
 3. ZARARLARINA RAĞMEN YİNE DE İÇTİĞİMİZ İÇECEK.

   
 4. bizim kamşu hamide teyzeye göre kara gazoz..işte o karalığı vermek için meyan köklerinin topraktan sökülürken fareciklerinde o köklerde kepçeye takıldığı ve fabrikalarda ki bazı aşamalara misafirlik ettiği dedikodusu ile içenlerin miğdesinin bulanması sağlanmaya çalışılsa da seviyorum ve içiyorum bu zararlı ve gazlı içeceği birde yanında en az onun kadar zararlı olan cips oldu mu mis mis...

   
 5. Yaptığı başarılı reklamlar sayesinde her dönemde rakiplerine üstünlük kurmuş içecek.

   
 6. formülünü sadece 3 kişinin bildiği (bir de israil hahambaşı'sına söylemişler ki onlara göre caiz mi değil mi diye fetva versin diye, etti 4) ve bu kişilerin hiçbir zaman aynı uçakta dahi uçmadığı rivayet olunan kendi klasmanında bir numaralı içecek. rakip olabilecek şu ana kadar bir pepsiyi gördük.

   
  (Bkz: pepsi)
 7. aşırı şekerli asitli içecek. fazla tüketilmesi obeziteye neden olur

   
  (Bkz: obezite)
 8. hisselerinin % 100 ' ü halka arz edilmiş şirkettir hisselerin büyük kısmı başka şirketlerin elindedir yani şuanki durumunda herhangi bir kişiye ait bir şirket değildir yönetim kurulunda bulunan 14 kişiden 7 sinin yahudi olmasının etkisinden midir arap ülkelerine mesafeli durmalarının etkisinden midir bilinmez israil ile bağdaştırılan bir markadır. Şirketin ceosu ve yönetim kurulu başkanı bir türktür.(bknz. muhtar kent)

   
 9. yılardır üzerindeki yazıyı çözmeye çalışılırken hakkında bir sürü efsane uydurulan efsanevi kola markası

   
 10. bir eczacının, baş ağrısını tedavi etmek amacıyla insanlığın başına bela ettiği, bizim milletin filistin-israil geriliminde "kola içmeyi protesto ediyorum artık fanta içeceğim" dediği asidik içecek.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.