1 2 3 4 5 6 7 8

çiftlikbank

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sanal çiftlik oyunudur.

   
 2. isimlerini ilk defa duyduğum ve bana hitap etmeyen uygulama.

   
 3. sanal çiftlik oyunumu demeli, yatırım sistemimi demeli yoksa adına başka bir isim mi verilmeli bilemediğim bir sistemdir. son dönemde tv kanallarında gördüğüm çeşitli programlarda tanıtım yapılan sanal tabanlı ancak gerçek bağlantılı bir uygulama. tek bildiğim biraz araştırdığımda dini açıdan ticaret gerekliliklerini yerine getirmede şüpheli olduğudur. ayrıca karlılığı da tartışılır. illa çiftlik kurmak isteyen adamlar niye sanalda takılır onuda anlamam, madem öyle ucundan kıyısından başlayın reelde milletede faydası oldun, karlılıkta artsın. ne bileyim gidin çiftlik ekipmanları inceleyin nasıl bu işi yaparıma kafa yorun neden sanalda kalma ihtiyacı hissediyor insan. gerçi reelde emek fazla olacak çiftliğiydi, ekipmanıydı, https://www.macarmakina.com falan derken biraz yoracak, ama en azından ne yaptığınız belli olur. ben bu sanal sistemlere hiçbir zaman güvenemedim.

   
 4. Varmı ben bu işe girdim şu kadar zamandır devam ediyor yatırımım. şöyle iyi böyle kötü diyecek olan

   
 5. bir çok açıklama okuduğum halde hâlâ anlama(kta sozrlan)dığım olay...

   
 6. Medya ve haberleri takip etmediğim için başlığa bakınca böyle bir banka mı açılmış diye merak ettiğim haber. Halbuki oyundan ibaretmiş.

   
 7. Bakın kardeşim ben hem memurum hemde tarlam ve hayvanlarım var ekip biçiyorum ve hayvan yetiştiriyorum ayrıca.

  Şimdi gelelim bu yatırım şirketi deyim. Bunların bildiğim kadarıyla 4 ilde üretim tesisleri var ama hala üretime geçememiş yeni açılmış bir tesis. Ama bu şirket kar payı dağıtıyor. Kimse de demiyor ki üretime geçmemiş bir tesis nasıl oluyor milyon lira civarında kar payı dağıtıyor demiyor.

  Bakın bence çok ciddi bir şekilde yatırımınızı yaparken özellikle bu tarz şirketlere dikkat edin. Kötüdür iyidir demiyorum ama dikkat edin. Ben kesinlikle yatırım yapmam kendi açımdan söylüyorum . Bakın buraya yazıyorum kokusu er geç çıkacak..

   
 8. Yaklaşık 2 aydır araştırdığım halde bir türlü sıcak bakamadığım, sadece oyundan ibaret olmayan bir sistem. Birkaç arkadaşım para yatırmış olsa da, para kazanmalarına şahit olsam da! 1 kuruş bile yatırmayacağıma eminim..

   
 9. spoiler

  hakkında anket yapılmış %45 güvenen kesimin olduğu saadet zinciri..

  milletin çaba sarf etmeden para kazanma hırsı varken kalkınır mı bu ülke. gülücük

  anket spoiler de

   
 10. arkadaşımın 150 bin lira para yatırıp arı inek beslediği sanal çiftlik oyunu.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam