1 2 3 4 5 6 7 8

celal şengör

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. papyonu ve yuvarlak gözlüğü ile sempatik bir görünüm oluşturan evrimci jeolog ateist Bilim insanı. Alanı dışında konuşmasıyla ünlü darbe taraftarı akademisyen.

   

  ekleme :

  yaftalama yapmadan önce okuma, yazma ve biraz da araştırma yapmasını öğrenin bari. bilim insanı yönünü zaten belirttik. Türkiye'de jeoloji alanından bir numara bile olabilir. ancak diğer iddia için:

  http://www.milliyet.com.tr/2006/10/08/guncel/gun03.html


  04.04.2015 23:02 tarihinde eklendi.

 2. net biridir, çoğunluk gibi 12 eylülde darbeye alkış tutup sonradan höst demek yerine oldum olası savunmuştur bu durumu.

  yani güçlüyü, güçsüz olunca satmamıştır.

   
 3. hava kuvvetlerine aşık,doğa bilimcisi jeolog.tv programlarına tek çıkıp sadece kendi alanında konuşunca dinlemesi pek keyifli olur.

   
 4. diski yiyen,organ bagisini ,elin dangalagina verip,onu yasatmanin anlami yok diyen,alani haric her konuda konusan kemalist profesor

   
 5. Her türlü dışkıyı tadıp en son kendi dışkısını yemiş dışkı profesörü organ bağışını elin dangalağına organımı verip onu yaşatmanın anlamı yok demişti en son oysa insanlara kendi dışkısını yiyen mahluktan organ nakli yapılmaz zaten

   
 6. ataistlerin baş tacı.

  peygamberleri mi demeliydim acaba?..

   
 7. akademik kimliğiyle bilim dünyasında hatrı sayılan ve insanlık adına faydalı çalışmaları olan bir bilim insanı ancak kibri ukalalığı yüzünden gıcık biri.

  tamam gereğinden fazla tevazu eğreti durur, tamam bu bilgi birikiminle tevazu göstermek zorunda da değilsin de bi sus be adam biraz vakur ol her tuza hıyar olma. tarih konuşulur bu adam jeoloji konuşulur bu adam uzay konuşulur bu adam genetik konuşulur bu adam sanat konuşulur bu adam. böğ...

   
 8. "anam öldükten sonra bir kez bile mezarina gitmedim,ne var orda ya hu toprak ve karbondan baska" diyen ateist kemalist jeolog.

  turkiye afganistan gibi "bin yildir" egitim mi var diyen bilim adami (!).

   
 9. amerikan, rus ve avrupa bilimler akademisi üyesi, jeoloji dalında dünyanın en prestijli ödülü olan "gustav steinmann madalyası" sahibi, türkiye'de uluslararası kalibrede şöhrete sahip birkaç bilim insanından biri olan ilginç bir insan.

  kendisi hakkında bilinmesi gereken şeylerden biri de kendisinde hafif düzeyde asperger sendromu hastalığının bulunuyor olmasıdır. otizme yakın olmakla beraber zihinsel anlamda bir gerilik değil aksine dahilik meydana getirebilen bir hastalık bu, newton ve einstein'da da olduğu tahmin ediliyor. bu asperger sendromunda gözlenen bazı durumlar da şöyle; empati yoksunluğu, asosyal olma, bazı konulara aşırı ilgi.

  şimdi adamın hastalığını ve hastalığın getirdiği bazı özellikleri göz önünde tutarak düşünelim; ne demişti? "dışkı yedirmek işkence değil" ve "ben hem kendi dışkımın hem de alplerde bir ineğin dışkısının tadına baktım çünkü merak ediyordum." demek ki bu adam birine zorla dışkı yedirmenin kötü bir şey olduğunu zihninde canlandıramıyor yani "empati kuramıyor" , kendisi bunun normal olduğunu düşünüyor,yemiş çünkü - gülücük- yine aynı şekilde organ bağışı konularındaki fikrini de empati yoksunluğuna bağlıyorum. sırf merakından dışkının tadına bakmış olması da "bazı konulara aşırı ilgi" göstermesinin bir kanıtı olsa gerek.

  bunların haricinde evinde 30 bin kitaplı bir kütüphanesi vardır, aileden zengindir. her düşüncesine katılmak mümkün değildir zaten kendisi de "size anlatılan her şeye inanıyorsanız tam bir aptalsınız" gibi bir şey söylemiştir.-gülücük- son olarak, türkiye'ye katkısı, kendisine orada burada ana avrat söven tiplerin alayının toplamından fazladır, ispati bu entry'in giriş kısmında bulunmaktadır. -gülücük-

   
 10.  
  (Bkz: dışkı yemek/karprofaji)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam