1 2 3 4 5 6 7 8

Can sıkıntısına başlık açmak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. herhangi bir konu bir fikir olmadan açmak için açılan başlıklar.

   
 2. bazen susup susup birileri yaşadığını hissetsin diye ortaya karışık bıraktığın bir öyle işte durumu.

   
  (Bkz: can sıkıntısını gideren şeyler)(Bkz: sebepsizlik)(Bkz: öyle işte)(Bkz: konu açmaya üşenmek)(Bkz: can bedenden çıkmayınca)
 3. pek amacı olmayan olsa da sadece puan kazanmak için açılan başlıklardandır. aslında yazarın aklına mantıklı bir başlık adı gelmez. eski sönmüş başlıkları da harekete geçirmek istemez. buna rağmen sırf canı sıkıldığı için isim farketmeksizin karar verip öylesine bir başlık açar. başlığın altına yorum yazılmasını beklemez zaten. bazen amacı puan kazanmak olabilir. ama bunun da uzun süreceği yoktur. aslında böyle bir şey yapmayı çoğu yazar kendine yakıştırmaz. çünkü boşuna yazıyormuş ve mantıksız bir iş yapıyormuş gibi düşünür. fakat bazı yazarlar vardır. amaçları sadece puan kazanmaktır. bu yüzden kendilerini bu işe kaptırmışlardır. ve can sıkıntısı geldiği anda durmadan puan kazanmak için durmadan başlık açarlar.

   
 4. Yumruğunu sık,dişini sık,canını sıkma.

   
 5.  
  (Bkz: can sıkıntısı)
 6. yazmak isteyip yazamamanın verdiği memnuniyetsizliğin giderilmesi için yapılan eylemdir

   
 7. Bazen yaptığım şeydir ama çoğunda da ne gereği vardı şimdi bunun dediğim anlardır.

   
 8. Bende bu çok oluyor, sinirim mi bozuldu bir başlıkta buluyorum kendimi. Duygusallaştım mı hemen başka bir başlıktayım. Bilmiyorum sözlük hassas olmak çok acayip bir şey. Dünyalar dar geliyor insana, başlık beğenmiyorsun.

   
 9. Kuş vuralim istersen

   
 10. #3mjr evrenin sonsuzluğu bile dar geliyor diyorum, bir kuş sadece gök-yüzüyle yetinir oysa.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam