1 2 3 4 5 6 7 8

boş otobüste ayakta gitmek

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. otobüs son duraklara yaklaştıkça boşalmaya başlasa bile az sonraki durakta inmek adına boşalan koltuğa oturmama durumudur.

   
 2. kıç büyümesine karşı olan ve buna çok dikkat eden ben ve benim gibi erkeklerin uyguladığı taktik.hem adonislere de etkisi varmış.

   
 3. pilodinal kist ( halk arasında kıl dönmesi) ameliyatı olduktan sonra iyileşme evresindeki insanların kalabileceği bir durumdur.

   
 4. dolu bir otobüste, ayakta gitmeye alışmış olmanın verdiği süreklilik hali

   
 5. genelde ,otobüste o an genç kızlar varsa,delikanlıların hava atmak amaçlı sergiledikleri davranıştır.oturduğunda yapamayacağı kız kesme pozisyonlarını böylece ayakta rahatlıkla uygulayabilirler.

   
 6. Öğrenilmiş çaresizlik. Koltuklar hep doluymuş gibi gelir bana.

   
 7. hangi amaçla yapıldığı konusunda bir tespitte bulunamadığım davranış şekli. halbuki o otobüs kalabalık olduğu zaman gözler hep koltuklardadır, bir kişi insede otursak diye fırsat kollanır ve bu şekilde bir kişi davranıyorsa, hiç otobüse binmemiş ve o boş koltuğun değerini hiçbir şekilde anlamamış kişinin yapacağı davranıştır.

   
 8. Boş koltuklara bakıp, "şimdi inecem nasılsa oraya git otur kalk geri gel ohooo..." diyerek içinden olayın muhasebeini yapıp olduğu yerde beklemeye devam etme durumu.

   
 9. ayakta gitme alışkanlığına alışılmışlıktan dolayı ayakta gitme alışkanlığı hastalığıdır.

   
 10. otobüs şoförünün fırçasına maruz kalınmasına neden olacak bir eylemdir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.